19 Ekim gazeteler ve gazete manşetleri (Yerel - Ulusal gazeteleri...

19 Ekim gazeteler ve gazete manşetleri (Yerel - Ulusal gazeteleri oku)

Gazeteler 19 Ekim 2016 Çarşamba gününe Siyasi partiler mecliste grup toplantıları yaparken, Musul operasyonu sonrasında hangi Gazete manşetleri ile başladı. Gazetelerde bugün 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Türkiye Gazetesi, Cumhuriyet, Haber Türk gibi gazeteler güne hangi manşetleri atarak başladı. Gazetelerde bugün öne çıkan manşetlere buradan bakın.

19 Ekim 2016 - 06:50

Dünya'nın gözünün çevrildiği Orta Doğu bir kez daha karıştı. Musul'un DAEŞ'ten temizlenmesi için başlatılan kara operasyonunu gündemde konuşulmaya devam ederken, diğer taraftan siyasi partiler mecliste haftalık grup toplantılarını yaptı Türkiye'de ulusal ve yerel gazetelerde günün manşetleri neredeyse tüm gazeteler manşetlerinde öne çıkartırken, 1. sayfalarında gazeteler hangi başlıkları kullandı.

19 Ekim tarihli Gazeteler hangi başlıkları attı! Yeni haftanın ortasına girilirken, Türkiye'nin en çok okunan ulusal ve yerel gazeteleri  gündeme dair öne çıkan haberlerini 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu. Gazetelerde bugün Dünya tarafından bir anda gündemin 1'inci sırasına yerleşen Musul'a gerçekleştirilen DAEŞ teröristlerinin bölgeden temizlenmesi için başlatılan operasyon, siyasi liderlerin grup toplaqntıları açıklamaları,  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları ve yaşanan son dakika gelişmeleri ulusal basında öne çıkan en önemli başlık oldu. 

>>> TÜM GAZETELERİ TEK BİR YERDEN OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ <<<

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Ekim 2016 - İstanbul

Türkiye basınını gazetelerden takip edenler bu habere dikkat, yerli yabancı gazeteler, gazetelerin en önemli birinci sayfalarına bu haber içerisinden ulaşabilirsiniz. Dijital ortam için hazırlanan gazeteler okunma tirajlarına göre hafta sonu keyifleri arasında bulunuyor.

Hafta ortasına gelindiğinde Çarşambaı günü sabahında Musul operasyonu gazetelerin manşetlerine yansırken, gazetelerde  hangi manşetlerle 1.sayfa başlıklarını attı. Türkiye genelinde yerel ve ulusal gazetelerin 1.sayfaları ile manşetleri. 19 Ekim 2016  tarihli pazartesi günü sabahında bayilere gidemeyenler için gazetelerde hangi başlıklar öne çıktı. Gazete oku, gazetelerin manşetlerine bakmak için altta bulunan linke tıklamanız yeterli.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 15 - 16 - 17 - 18-  19 Ekim tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

19 Ekim 2016 Çarşamba Gazeteler için alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sinpaş Çadır Günleri 'nde yüzde 30 indirimli evler
Sinpaş Çadır Günleri 'nde yüzde 30 indirimli evler
İnşaat malzemesi ihracatı en fazla ABD'ye yapıldı
İnşaat malzemesi ihracatı en fazla ABD'ye yapıldı