23 Kasım gazeteler ve gazete manşetleri (Yerel - Ulusal tüm...

23 Kasım gazeteler ve gazete manşetleri (Yerel - Ulusal tüm gazeteleri oku)

Gazeteler hafta ortasında 23 Kasım Çarşamba hangi Gazete hangi manşetleri attı. Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Türkiye Gazetesi, Cumhuriyet, Haber Türk gibi gazeteler güne hangi manşetleri atarak başladı. Gazetelerde bugün öne çıkan manşetler başlıkları 1.sayfaları...

23 Kasım 2016 - 06:30

23 Kasım hafta ortasında üçüncü gününde Çarşamba günü Gazeteler hangi başlıkları attı! Haftanın üçüncü iş gününde, Türkiye'nin en çok okunan ulusal ve yerel gazeteleri  gündeme dair öne çıkan haberlerini 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu. Gazetelerde bugün hangi başlıklar öne çıktı? OHAL Kapsamında yayımlanan yeni KHK'lar ile 10 bine yakın ihraçların yanı sıra, kadınlara ilişkin yasa ile alakalı yaşanan son dakika gelişmeleri, Siyasi partilerin grup toplantılarında yaptıkları konuşmalar, Başkanlık sistemi tartışmaları ve diğer gündem maddeleri gazetelerin ilk sayfasında yer buldu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Kasım 2016 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

Türkiye basınını gazetelerden takip edenler bu habere dikkat, yerli yabancı gazeteler, gazetelerin en önemli birinci sayfalarına bu haber içerisinden ulaşabilirsiniz. Dijital ortam için hazırlanan gazeteler okunma tirajlarına göre haftanın ortasına gelindiğinde yeni ayla birlikte partilerin ilk grup toplantıları sonrasında yapılan açıklamalar gazetelerde.

Haftanın ortasına gelindiğinde üçüncü iş günü olan, Çarşamba'ya gazeteler  hangi manşetlerle 1.sayfa başlıklarını attı. Türkiye genelinde yerel ve ulusal gazetelerin 1.sayfaları ile manşetleri. 23 Kasım 2016  tarihli salı günü sabahında bayilere gidemeyenler için gazetelerde hangi başlıklar öne çıktı. Gazetelerde partilerin meclisteki grup toplantıları gündemde. Gazete oku, gazetelerin manşetlerine bakmak için altta bulunan linke tıklamanız yeterli.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri,  21 ve 22 - 23 Kasım tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

23 Kasım 2016 Çarşamba Gazeteler için alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EXPO TURKEY by QATAR 2017'de son gün bereketi yaşandı
EXPO TURKEY by QATAR 2017'de son gün bereketi yaşandı
M. Aydın Ayçenk, Tema İstanbul hakkında Expo Turkey by Qatar'da konuştu
M. Aydın Ayçenk, Tema İstanbul hakkında Expo Turkey by Qatar'da...