24 Kasım gazeteler ve gazete manşetleri (Yerel - Ulusal gazeteleri...

24 Kasım gazeteler ve gazete manşetleri (Yerel - Ulusal gazeteleri oku)

Gazeteler 24 Kasım Perşembe günü hangi Gazete hangi manşetleri attı. Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Türkiye Gazetesi, Cumhuriyet, Haber Türk gibi gazeteler güne hangi manşetleri atarak başladı. Gazetelerde bugün öne çıkan manşetler başlıkları 1.sayfaları...

24 Kasım 2016 - 06:15

24 Kasım tarihli Perşembe günü Gazeteler hangi başlıkları attı! Kasım ayının ortasında haftasının sonu yaklaşırken, Türkiye'nin en çok okunan ulusal ve yerel gazeteleri  gündeme dair öne çıkan haberlerini 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu. Gazetelerde bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları, banka faizlerine ilişkin konuşması, Beşiktaş'ın Şampiyonlar ligi başarısı ve diğer önemli detaylar için hangi başlıklar öne çıktı? 

Bugün gözler Avrupa birliğinde, Türkiye'nin AB Başvurusunda müzakereleri durdurmak için oylamaya gidilecek. Günün en önemli manşeti A Birliği Parlamentosunun alacağı karar merakla bekleniyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Kasım 2016 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

Türkiye basınını gazetelerden takip edenler bu habere dikkat, yerli yabancı gazeteler, gazetelerin en önemli birinci sayfalarına bu haber içerisinden ulaşabilirsiniz. Dijital ortam için hazırlanan gazeteler okunma tirajlarına göre hafta sonu keyifleri arasında bulunuyor.

Hafta sonu yaklaşıyor. BUgün Perşembe gazeteler  hangi manşetlerle 1.sayfa başlıklarını attı. Türkiye genelinde yerel ve ulusal gazetelerin 1.sayfaları ile manşetleri. 24 Kasım 2016  tarihli Perşembe günü sabahında bayilere gidemeyenler için gazetelerde hangi başlıklar öne çıktı. Gazete oku, gazetelerin manşetlerine bakmak için altta bulunan linke tıklamanız yeterli.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 23 - 24 ve 24 Kasım tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

24 Kasım 2016 Perşembe Gazeteler için alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DAP Yapı Teras Kule konut projesini satışa çıkarıyor
DAP Yapı Teras Kule konut projesini satışa çıkarıyor
Altan Elmas, TÜİK konut satış istatistiklerini değerlendirdi
Altan Elmas, TÜİK konut satış istatistiklerini değerlendirdi