Biz Cevahir Haliç AVM nerede, nasıl gidilir tüm mağazaları

Biz Cevahir Haliç AVM nerede, nasıl gidilir tüm mağazaları

Biz Cevahir Haliç AVM nerede, nasıl gidilir tüm mağazaları
02 Aralık 2016 - 14:38 - Güncelleme: 03 Aralık 2016 - 14:37

Alibeyköy ve Eyüp bölgesine hizmet verecek olan Biz Cevahir Haliç AVM açılışı 3 Aralık tarihinde yapılırken, AVM'de yer alan hangi ünlü marklalar, hangi mağazalar bulunuyor? Biz Cevahir Haliç AVM lokasyonu, nerede ve nasıl gidilir bilgileri.

Cevahir İnşaat, yeni AVM projesi Biz Cevahir Haliç açılışını yapıyor. Biz Cevahir Haliç AVM projesi ile alakalı son dakika gelişmeleri.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Aralık 2016 - İstanbul

İstanbul yeni AVM projesine kavuşuyor. Alibeyköy ve Eyüp bölgesinde hayata geçirilen Biz Cevahir Haliç AVM ziyaretçilerini görkemli bir açılışla ağırlayacak.

Cevahirler İnşaat A.Ş. tarafından hayata geçirilen yeni AVM projesi Biz Cevahir Haliç toplamda 101 mağazasıyla kapılarını açacak. 3 Aralık Cumartesi günü kapılarını ziyaretçilerine açan, açılışı gerçekleştirilen Biz Cevahir AVM bölgede iddialı biçimde alışveriş anlayışına farklı bir soluk getirecek.

Biz Cevahir AVM'de hangi marka ve mağazalar bulunuyor?

Biz Cevahir Haliç AVM, yeme içme alanları, bünyesinde Migros, Praktiker, Site Sinemaları, Playland ve Karadeniz bölgesinin sevilen giyim firması B&Oil, yurt içi ve yurt dışında mobilyanın öncüsü NDesign gibi ünlü markalar ve toplamda 101 mağaza yer alacak. 

Metro hattına yürüyüş mesafesinde inşa edilen  AVM nerede, nasıl gidilir? 

Biz Cevahir Haliç AVM, toplu ulaşım ve yaya aksı üzerinde olmasının yanı sıra, 2017 yılında tamamlanacak Mecidiyeköy-Mahmutpaşa metro hattına yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

Yakın çevredeki üniversite kampüslerinden gelecek genç ziyaretçileri de ağırlayacak olan Biz Cevahir Haliç AVM, her yaştan kitleye hitap edecek etkinlik ve kampanyalarla Alibeyköy ve Eyüp bölgesinin yaşam merkezi olarak tasarlandı.

Biz Cevahir Halic AVM resimi / görselini buradan inceleyebilirsiniz.

biz cevahir haliç avm görseli

Biz Cevahir Haliç iletişim ve ulaşım bilgileri

Adres: Alibeyköy, Vardar Blv. No:7, 34060 Eyüp/İstanbul adersinde konumlandırılmış olan proje hakkında çok kapsamlı bilgiler paylaşılmadı. AVM telefonu, krokisi bir web sitesi henüz bildirilmiş değil. AVM projesinde müşteri servisleri, kiralanabilir alanlarına ilişkin henüz net bilgiler aktarılmadı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum