Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 18 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 18 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

18 Mayıs 2017 Perşembe günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Trump'la yaptığı görüşmesinin ayrıntıları Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

18 Mayıs 2017 - 08:40

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 18 Mayıs Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

18 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan; Ben Suriye konusunda kapımızı çalacaklarına inanıyorum. Türkiye işin dışında tutulamaz dediği habere yer veren gazete, "Cumhrubaşkanı Erdoğan tarihi zirvede Trump'a verdiği mesajları açıkladı: Suriye için kapımızı çalacaklar" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trump'a Türkiye'nin Suriye konusunda kesin tavrını iletip YPG'den saldırı olursa kimseye sormadan angajman kurallarını uygularız dediğini söyledi haberine geniş yer veren gazete, "Angajmanı uygularız" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi  ana sayfasında bu sabah, Başkan Trump'la görüşmesini değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye konusunda kapımızı çalacaklarına inanıyorum. PYD'den bize saldırı olursa angajman kurallarını uygularız dedi haberine geniş yer veren gazete, "Kapımızı çalacaklar" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türk heyeti teröristbaşı FETO'yu istedi ama Amerikalı yetkililer o konuya hiç girmedi... Üstelik bizden FETÖ'den tutuklu papazın iadesini istedi haberine geniş yer ayıran gazete, "Amerika'ya alacaklı gittik borçlu döndük Ver imamı al papazı" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Lideri Trump ile birçok konuda anlaştıklarını söyledi. Suriye meselesinde de kapımızı çalacaklar dedi. Ve bundan sonra kırmızı hattan birebir görüşeceklerini kaydetti. İşte Washington ziyaretinin bilinmeyenleri haberine geniş yer veren gazete, "Kırmızı hat anlaşması Kapımızı çalacaklar" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Bodrum Belediye Meydanı'na asılan dev afişin 3 gün önce önüne gidip Atatürk'ün elini öpen ve sosyal medyada gündem olan nineyibulduk haberine geniş yer veren gazete, "Türkiye'ye Atatürk dersi verdi; Ellerinden öperiz Cevriye nine" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 17 Mayıs ve  18 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 18 Mayıs 2017 Perşembe sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..