İstanbul17 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kaman TOKİde Mutlu Son
23 Kasım 2008 Pazar 22:59

Kaman TOKİ'de Mutlu Son

Kırşehir'in Kaman ilçesine yapılan TOKİ konutlarının 26 Kasım 2008 tarihine kadar hak sahiplerine teslim edileceği bildirildi.

KAMAN TOKİ'DE MUTLU SON

320 KONUTUN ANAHTARLARI 26 KASIM 2008'E KADAR HAK SAHİPLERİNE TESLİM EDİLECEK

KIRŞEHİR - Kırşehir'in Kaman ilçesine yapılan TOKİ konutlarının 26 Kasım 2008 tarihine kadar hak sahiplerine teslim edileceği bildirildi.

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan'ın girişimleri ile yapımına başlanılarak tamamlanan 320 konut, 26 Kasım 2008'e kadar teslim edileceği kaydedildi. Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, TOKİ'deki K-1-2-3 bloklarındaki 48 adet konutun KDV'sinin hemen yatırılması halinde teslimlerinin yapılacağını ifade ederek, "TOKİ şantiyesinde yapılacak konut teslimi sırasında hak sahiplerinin, nüfus cüzdanı ve fotokopisini, gayrimenkul satış sözleşmesinin elinde bulunan nüshasını ve KDV tutarının yatırıldığına dair makbuzu getirmesi gerekiyor. Açıklanan teslim planına göre bloklardaki dairelerini alacak olan hemşerilerimiz, teslim tarihinden en az bir gün önceden Kaman Ziraat Bankası Şubesi’ne konutuna ait KDV oranını yatırarak dekontu beraberinde getirecek. Şantiyede oluşturulacak olan büro ile belgelerini eksiksiz ibraz edenlere konut teslim tutanağı imzalatılarak evi teslim edilecek. Kargaşa ve yanlışlığa sebep olmamak için konutunu teslim alacak olan vatandaşlarımız belgelerini yanlarında getirerek yetkilileri dikkatlice dinlemelidirler" dedi.

TOKİ evlerinde yaşanan su sıkıntısını belediyenin gidereceğini kaydeden Başkan Çolak, "Su problemini çözeceğiz. Yakın bir zamanda da buraya isala hattı döşeyerek tüm bölgenin su sıkıntısını tamamen ortadan kaldıracağız. Öte yandan, TOKİ'deki konut sahiplerinin sorunlarıyla ilgili olarak da Dadaloğlu Salonu’nda bir toplantı düzenleyeceğiz" dedi.

[gallery]

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Hatice Kolçak sorularınızı cevaplıyor
İmar planlarında tasarrufu kısıtlanan  taşınmazlarda EMLAK VERGİSİ muafiyeti - Avukat Yasin ÖZKAN YAZDI
GÜNCEL HABERLER
  • Mustafa Sarıgül'ün malvarlığı üzerindeki tedbir kaldırılmadı
  • Uşak'ta Polis kovalamacası kanlı bitti: 1 ölü
  • TCDD'den Marmaray sızıntı açıklaması
  • Aynı gün içinde Meksika ve Finlandiya'da uçak düştü: 16 ölü, 3 yaralı
  • Ortaköy'de korkunç ölüm, Erkan Bektaş kör kurşunla hayatını kaybetti
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Emlak Pencerem | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 356 02 70 / Faks : 0212 356 02 71 / Emlak Pencerem e-mail adresi: editor@emlakpencerem.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA