Reklam
Reklam

Emlak Pencerem


Kaman TOKİ'de Mutlu Son

Tarih: 23-11-2008 22:59:28

Kırşehir'in Kaman ilçesine yapılan TOKİ konutlarının 26 Kasım 2008 tarihine kadar hak sahiplerine teslim edileceği bildirildi.


facebook-paylas
Kaman TOKİ'de Mutlu Son

hepsieleman.com ücretsiz iş ve eleman ilanları sitesi

KAMAN TOKİ'DE MUTLU SON

320 KONUTUN ANAHTARLARI 26 KASIM 2008'E KADAR HAK SAHİPLERİNE TESLİM EDİLECEK

KIRŞEHİR - Kırşehir'in Kaman ilçesine yapılan TOKİ konutlarının 26 Kasım 2008 tarihine kadar hak sahiplerine teslim edileceği bildirildi.

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan'ın girişimleri ile yapımına başlanılarak tamamlanan 320 konut, 26 Kasım 2008'e kadar teslim edileceği kaydedildi. Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, TOKİ'deki K-1-2-3 bloklarındaki 48 adet konutun KDV'sinin hemen yatırılması halinde teslimlerinin yapılacağını ifade ederek, "TOKİ şantiyesinde yapılacak konut teslimi sırasında hak sahiplerinin, nüfus cüzdanı ve fotokopisini, gayrimenkul satış sözleşmesinin elinde bulunan nüshasını ve KDV tutarının yatırıldığına dair makbuzu getirmesi gerekiyor. Açıklanan teslim planına göre bloklardaki dairelerini alacak olan hemşerilerimiz, teslim tarihinden en az bir gün önceden Kaman Ziraat Bankası Şubesi’ne konutuna ait KDV oranını yatırarak dekontu beraberinde getirecek. Şantiyede oluşturulacak olan büro ile belgelerini eksiksiz ibraz edenlere konut teslim tutanağı imzalatılarak evi teslim edilecek. Kargaşa ve yanlışlığa sebep olmamak için konutunu teslim alacak olan vatandaşlarımız belgelerini yanlarında getirerek yetkilileri dikkatlice dinlemelidirler" dedi.

TOKİ evlerinde yaşanan su sıkıntısını belediyenin gidereceğini kaydeden Başkan Çolak, "Su problemini çözeceğiz. Yakın bir zamanda da buraya isala hattı döşeyerek tüm bölgenin su sıkıntısını tamamen ortadan kaldıracağız. Öte yandan, TOKİ'deki konut sahiplerinin sorunlarıyla ilgili olarak da Dadaloğlu Salonu’nda bir toplantı düzenleyeceğiz" dedi.

[gallery]


DİĞER HABER BAŞLIKLARI
And Pastel
Greenox
Aydos Country
Karat 34
Avrupa Konutları Bahçeşehir
Reklam
Nisan 2016’da konut satışları yüzde 10 azalarak 106 bin 348 adet oldu

TOKİ emekli evleri başvuru şartları neler? Konut başvurusu nereden, nasıl yapılacak
HABER ARA

ETKİNLİK TAKVİMİ