Reklam
Melis Aygen'in Bebek'te sanatla yoğrulmuş evi!

Melis Aygen'in Bebek'te sanatla yoğrulmuş evi!

Ev sahibi Melis Aygen, "Sanata çok meraklı olduğum için tablolar, heykeller ve farklı materyaller ile yapılmış çalışmalar her zaman evimin dekorasyonunda belirleyici oluyor" diyor.

Melis Aygen'in Bebek'te sanatla yoğrulmuş evi!
Tarih: 02.11.2012 10:56

Home Art dergisi kasım sayısında Bebek’te deniz manzaralı bir teras katına misafir oldu. Sanat eserlerinin belirleyici olduğu evde ev sahibi “Bana kalsa hiçbir duvar boş kalmaz” diyor.

Turkuvaz Medya Grubu bünyesindeki Home Art dergisi kasım sayısında Bebek'te deniz manzaralı bir teras dairesine misafir oldu. Gülderen Tumba Genç imzalı haberde evin kimliğini sanat eserleri belirliyor. Ev sahibi Melis Aygen, "Sanata çok meraklı olduğum için tablolar, heykeller ve farklı materyaller ile yapılmış çalışmalar her zaman evimin dekorasyonunda belirleyici oluyor" diyor.

||| 'Bana kalsa hiçbir duvar boş kalmaz'

Aygen, dört katlı bir apartmanın en üst katında bulunan evde aslında 200 metrekare olan daireyi ikiye bölerek bir kısmında annesi diğeri tarafında ise kızıyla beraber yaşyor. Tablolara ve duvara asılacak olan aksesuarlara olan merakını vurgulayan ev sahibi; "bana kalsa hiçbir duvar boş kalmaz" diyor. Küçük bir mutfağı olan evin koridorunda açılan pencere ile hem evin içi hem de mutfak çok daha ferah bir görüntü kazanmış. Odalarda duvar kağıdı tercih eden Aygen, dekorasyon merakının annesinden geçtiğini, onun da kendisi kadar meraklı olduğunu söylüyor.

Melis Aygen'in Bebek'te sanatla yoğrulmuş evi!

||| Çocuk odası İngiliz stilinde

Salondan koridora geçen kapının üzerinde de dekoratif bir şekilde kelebekler dikkat çekiyor. Ahşap büyük bir yemek masası ve kilim desenli bir bank seçerek yemek bölümünde hem dinamik hem de avangart bir görüntü sağlamış. Salona derinlik katan boydan boya ayna uygulaması ile aynı zamanda yemek bölümüne de şık bir görüntü kazandırmış. Bu bölümde yer alan avize ve heykeller de dekorun tamamlayıcıları olmuş. Yatak odasında da aynı klasik şık stil devam ediyor. Kahve tonlarında çiçekli duvar kağıtları ve başucu için seçilen barok ayaklı şifonyer, İngiliz stiline vurgu yapıyor. Çocuk odasında ise ev sahibi İngiliz stili çocuk odalarından ilham almış. Evin en arka bölümünde yer alan mutfak ise mozaik karolarla nostaljik bir görünümüyle dikkat çekiyor.

Kaynak : Sabah Emlak
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun.