Sertaç Karaağaoğlu, Akfen GYO Genel Müdürü olarak atandı

Sertaç Karaağaoğlu, Akfen GYO Genel Müdürü olarak atandı

Türkiye'nin önemli yurt içi ve yurt dışı mütehhitlik şirketlerinden Akfen GYO Genel Müdür koltuğuna Sertaç Karaağaoğlu oturdu.

17 Ekim 2016 - 12:34 - Güncelleme: 17 Ekim 2016 - 13:21

Sertaç Karaağaoğlu, 10 Ekim 2016 tarihi itibariyle Akfen GYO Genel Müdür olarak yeni görevine başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Ekim 2016 - İstanbul

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (GYO) Genel Müdürlüğü’ne bankacılık kökenli Sertaç Karaağaoğlu ismi atandığı bildirildi.

Sertaç Karaağaoğlu kimdir?

Profesyonel iş hayatına 1996 yılında Toprakbank’ta Portföy Yöneticisi olarak başlayan Sertaç Karaağaoğlu, 2000-2001 yılları arasında Kentbank'ta Portföy Yöneticisi olarak çalıştı. Mart 2001’de Fortis Bank (Dışbank) bünyesine katılan Karaağaoğlu, 2011 yılına kadar sırasıyla Portföy Yöneticisi, Şube Müdürü, Anadolu Bölgesi KOBİ Direktörü, Doğu Akdeniz Bölge Müdürü ve Kredilerden Sorumlu Direktör olarak farklı yönetsel pozisyonlarda görevler üstlendi. 2011-2012 yılları arasında TEB BNP Paribas’ta Krediler Tahsis Direktörü olarak profesyonel kariyerine devam Karaağaoğlu, 2012-2016 yılları arasında Borsa İstanbul'da halka arzlar, tahvil ihraçları ve şirket satın almaları ile ilgili kurumsal finansman alanında Kotasyon ve Özel Pazar Grup Müdürü olarak çalıştı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden 1996 yılında mezun olan Sertaç Karaağaoğlu, 2015 yılında Maltepe Üniversitesi'nde İşletme Yönetimi Yüksek Lisansını tamamladı. Karaağaoğlu iyi derecede İngilizce biliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Teknik Yapı Katar’dan memnun döndü
Teknik Yapı Katar’dan memnun döndü
DAP Yapı Teras Kule konut projesini satışa çıkarıyor
DAP Yapı Teras Kule konut projesini satışa çıkarıyor