Reklam
Trabzon'da doğalgaz abone kayıtları başladı

Trabzon'da doğalgaz abone kayıtları başladı

Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, doğalgaz aboneliği kayıtlarına başladıklarını söyledi.

Trabzon'da doğalgaz abone kayıtları başladı
Tarih: 03.08.2009 16:17

Trabzon'da doğalgaz abone kayıtları başladı

TRABZON - Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, çağdaş ve modern bir yapıyla şehri buluşturmak istediklerini belirterek bunun ilk adımlarından biri olan doğalgaz aboneliği kayıtlarına başladıklarını söyledi.

Kalkınma mahallesinde bulunun Trabzon Belediyesi’ne ait Gençlik Merkezi’nde doğalgaz abone kayıtları başladı. Kayıtların ilk günün düzenlenen törene, Çanakkale Valisi Abdullakadir Atalık, Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Karadeniz Gaz Genel Müdürü Recep Ünveren, Trabzon Ticaret Sanayi Odası başkanı Suat Hacısalihoğlu, MÜSİAD Başkanı Ahmet Sarı, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yılmaz Büyükaydın ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti.

Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, doğalgaz aboneliği kayıt kampanyasını başlattıklarını belirterek "Bütün yurttaşlarımı aboneliğe davet ediyorum. Ülkemizde ve dünyamızda yaşanan finans krizine rağmen planda olmayan bölgeleri bile 2009 yılı içinde bitireceğiz. Siyasi destekte alarak büyük bir yol kat ettik. Temiz bir şehir için doğalgaz olmalıdır. Doğalgaz ekonomi açısından vatandaşlarımıza büyük bir kolaylık sağlıyor. Evde yakılan tüp gazın değeri 45 TL iken aynı oranda yakacağınız doğalgaz'ın değeri ise 12 TL olmuş olacak" dedi.

Uygar, çağdaş ve modern bir yapıyla Trabzon'u buluşturmak istediklerini belirten Gümrükçüoğlu, "Bunun ilk adımlarından biri olan doğalgaz abone kayıtlarını başlatarak atıyoruz. Trabzon'a doğalgaz Eylül ayı sonun verilmesini planlıyoruz. Yüzde 40 tamamlanmış olan doğalgaz boru hattının 4 mahallede, 64 sokağa bağlantısı yapıldı. Doğalgaz verilen bölgelerde Vatandaşlar ödemelerini 10 taksit halinde yaparak doğalgazlarını bağlatabilecekler" diye konuştu.

Daha sonra Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,ilk doğal gaz abonesi oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun.