0.49 faizli ikinci el taşıt kredisi 6 ay ödemesiz 36 ay vade! İşte Kredi şartları ve detayları...

İkinci el araç sahibi olmak isteyenler için 0.49 faiz oranı ile kredi nereden alınır? İşte o sorunun yanıtı... Sıfır veya ikinci el araba alacaklara düşük faizli, 6 ay ödemesiz, 36 ay vade ile taşıt kredisi veren banka hangisi? Peki 0,49 faizli kredi desteği şartları neler? İşte ayrıntılar...

0.49 faizli ikinci el taşıt kredisi 6 ay ödemesiz 36 ay vade! İşte Kredi şartları ve detayları...
Editör: Hakan A.
21 Temmuz 2020 - 10:17
Koronavirüs salgını sonrasında ürkiye'nin normalleşme sürecine katkı sağlayan devlet destekli özel krediler sonrasında şimdilerde otomobil kredileri için yeni krediler devreye alınıyor. Alacağınız araç hangi model, hangi marka olursa olsun 0,49 faiz oranı, 6+ ay ödemesiz olarak 36 ay vadelerde kredi almak mümkün. Peki Bu krediyi hangi banka veriyor? Şartları, koşulları neler? Sizler için haberimizde derledik.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 21 Temmuz 2020 - İstanbul


0,49 faizli taşıt kredisi alacakları yakından ilgilendiren haber! İkinci el taşıt piyasasında fiyatlar aldı başını gidiyor. Yeni araç alacaklar ise listede adları yazılı bekliyor. Piyasalar hareketli. Aracını satan ve yeni araç almak isteyenlerin sayısı çok. Bu arada en uygun taşıt kredisi imkanı sunan bankalar arasına Ziraat bankası neredeyse ilk sıraya yerleşmiş durumda. Pandemi sonrası vatandaşın yanında olmaya devam eden kamu bankaları, aracını yenileyecek, yeni bir araç sahibi olmak isteyenlerin yanında olmaya devam ediyor.

Araç sahiplerini 0,49 faizli taşıt kredisi ile sevindiren Ziraat Bankası, sıfır ve ikinci el için 0,49 faiz oranı seçeneğini sundu. 6 ay ödeme yapmadan, 36 ay vade ile sıfır ve ikinci el araç satın almak mümkün. Binek ve ticari araçlarda ikinci el araç yenileme ve yeni araç alacaklara 0,82 faiz oranı ile kredi imkanı sunan Zi,raat Bankası, marka ve model gözetmeksizin vatandaşı otomobil sahibi yapıyor. Ziraat bankası düşük faiz oranları ile vatandaşın taşıt ihtiyacını çözümlüyor...

İki farklı kredi imkanı sunan Ziraat bankası 0,49 faiz oranları ile başlayan taşıt kredisi kullanımını vatandaşlara sunuyor. Yeni ve ikinci el araç almak isteyenler için caiz imkanlar sunan banka, motosiklet dahil olmak üzere anlaşmalı firmalardan sıfır kilometre binek araç ve ticari araçlarda 0,49 ile 0,64 faiz oranlarında kredi imkanı sunuyor.

İşte Ziraat bankası'nın 0,49 ile 0,64 arası faiz uyguladığı, 6 ay ödemesiz olarak 36 ay vadelerde sunduğu taşıt kredisi ayrıntıları.

Yerli üretim yapan anlaşmalı firmalardan sıfır km binek araç (motosiklet dahil)  veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilerimize 1.El-Sıfır Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi,  İkinci el binek araç (motosiklet dahil) veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilerimize 2.El Taşıt Destek Kredisi sunmaktayız.

1.El-Sıfır Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi

Yerli üretim yapan anlaşmalı firmalardan sıfır km binek araç (motosiklet dahil)  veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilerimize firmalar ile yapılan anlaşmalar bazında değişmek üzere aylık %0,49 - %0,64 faiz oranı ile taşıt kredisi imkanı sunmaktayız.

Taşıt kredisinde aylık eşit taksitli ödemenin yanı sıra azami 6 aya kadar ödemesiz dönem seçeneği de uygulanabilecektir.

50.000 TL tutarlı, 36 ay vade, aylık %0,64 faiz oranı, %0,50 kredi tahsis ücreti ile kullandırılan taşıt kredisinin yıllık maliyet oranı % 10,0082'dir.

sıfır ikinci el taşıt kredisi 0,49 faizli 6 ay ertelemeli 36 ay vadeli taşıt kredisi

2.El Taşıt Destek Kredisi

İkinci el binek araç (motosiklet dahil) veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilerimize %0,82 faiz oranı azami 6 ay ödemesiz toplam azami 60 ay vadeli ile 2. El Taşıt Destek Kredisi ürünü sunmaktayız.

2. El Binek Otomobil ve Ticari Taşıt Kredilerinde azami üst limit 150 Bin TL olacaktır.

Bu kapsamda, 7 yaşına kadar ikinci el otomobiller için kredi kullanılabilecektir.

50.000 TL tutarlı, 36 ay vade, aylık %0,82 faiz oranı, %0,50 kredi tahsis ücreti ile kullandırılan taşıt kredisinin yıllık maliyet oranı % 12,8768'dir.

Detaylı bilgi için Şubelerimize başvurabilirsiniz.

Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.​

Pek çok sektörü hareketlendirmek amacıyla özel şart ve koşullarda hazırlanan kredi imkanı sunan Ziraat Bankası, turizmden, konut sektörüne, alışverişten, mobilyaya kadar hemen her alanda vatandaşın yanında. Caizp seçeneklerle kredi almak isteyenlere sunulan avantajlı fırsatlar için bankanın resmi internet sitesini ziyaret ederek en doğru bilgiyi almanızı tavsiye ederiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum