1 Dolar bugün ne kadar oldu, kaç TL'den işleme başladı! Döviz kurları artıyor...

Dolar kuru ve Euro kurunda artış sürüyor. Dün yaşanan gelimeler sonrasında 1 Dolar ne kadar oldu, kaç TL'den bu sabaha başladı? Dolar kurunda Perşembe açılış rakamları geldi. İşte Döviz kurlarında ilk fiyatlamalar...

1 Dolar bugün ne kadar oldu, kaç TL'den işleme başladı! Döviz kurları artıyor...
Editör: Hakan A.
08 Ekim 2020 - 08:30 - Güncelleme: 08 Ekim 2020 - 08:33
Döviz kurlarında tansiyon yüksek. ABD'de yaşananlar ve son açıklamalar ile birlikte dün hareketlenen Dolar kurunda artış sürüyor. ABD'den gelen açıklamalar nedeniyle Dolar/TL karşısında değer artışını sürdürdü. Peki Perşembe günü sabahında, yeni iş günü Dolar kuru ve Euro kuru açılış fiyatları hangi seviyede? Bu sabah dolar kaç TL'den i,şlem görmeye başladı? Merak edenler için işte döviz kurlarında ilk rakamlar...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 8 Ekim 2020 - İstanbul


Dolar kuru ve Euro kurunda 8 Ekim Perşembe sabahı açılış rakamları merak ediliyor. Dolar kuru neden yükseldi? Bu sabah 1 dolar kaç TL? Dün gün içerisinde yaşanan yükseliş hala devam ediyor mu? 

Döviz kurlarında hareketli dakikalar devame diyor. Yükselişini sürdüren Dolar TL karşısında değerlenmeye devame diyor. Dün gelen açıklamalar sonrasında, Dünya'da pek çok ülke para birimleri karşısında Dolar değer kazandı. Euro kurunda artış sürüyor. Peki bu sabah serbest piyasada 1 Dolar kaç TL oldu?

Şu sıralarda saat 08:30 itibarıyla Euro kuru 9,29 lira,  Amerikan Doları kuru ise 7,88TL'den şu sıralarda işlem görüyor.

Kur TarihDolar/TL Alış Kuru Dolar/TL Satış Kuru Euro /TL Alış Satış
8 Ekim 2020 Perşembe   7.8801 TL 7.8823 TL 9.2856 TL -  9.2918 TL

YORUMLAR

  • 0 Yorum