10 Bin yeni mahalle bekçisi kadro ihdas edilecek

Kamuya alınacak yeni personel listesi yayımlandı. Türkiye genelinde bazı devlet kurumlarında çalışmak üzere yeni personel alınacak. Konuyla ilgili karar bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürürlüğe girdi.

10 Bin yeni mahalle bekçisi kadro ihdas edilecek
Editör: Hakan A.
13 Kasım 2018 - 06:35

Kamuya personel alımı sürüyor. Ülke genelinde pek çok kamu kurumuna kadro ihdas edilecek. Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarına kadro ihdas edilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi (Kararname Numarası: 22) bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürülüğe girdi.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 13 Kasım 2018 - İstanbul


Hükümet yeni personel alımı için düğmeye basmış durumda. Türkiye genelinde pek çok kurum için alınacak olan personellere ilişkin remi kararname yayımlandı.

Resmi Gazete'de yayımlanan Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Kadro İhdas Edilmesine İlişkin Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi (Kararname Numarası: 22) kapsamında, Ekli (1) sayılı listede yer alan kadrolar ihdas edilerek 10/07/2018 tarihli ve 30474 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 2 sayılı Genel Kadro ve Usulü Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin eki 1 sayı cetvelin ilgili bölümlerine eklenmiştir. 

Yürürlük; Bu cumhurbaşkanlığı Kararnamesi yayımlandığı tarih itibariyle yürülüğe girer.

İçişleri Bakanlığı taşra teşkilatlarında görev yapmak üzere aranan personellerin listesi altta verilmiştir.

kamuya 10 Bin yeni mahalle bekçisi alınacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum