10 Yılda Kendini Amorti Eden Tek Proje!..

10 Yılda Kendini Amorti Eden Tek Proje!..

Colorist Şile projesinde ev sahibi olmak isteyenler Çocuk Konseptiyle hazırlanan projeye büyük ilgi gösterdi. 50 ay sıfır faizle satışı devam eden Colorist Şile'den ev alanlar 10 yılda ödedikleri parayı amorti edecek, fiyatlar ve ödeme avantajlarından yararlanmak için ayrıntılar haberimizde.

28 Eylül 2016 - 10:04 - Güncelleme: 29 Ekim 2016 - 09:51

Kısa bir süre önce satışa çıkan Türkiye’nin En Kapsamlı Aile Ve Çocuk Konseptli projesi “Colorist Şile” Şile tutkunlarının yoğun ilgisiyle karşılaşmıştı.

 Satışa çıktığı günden itibaren projenin %60’ini satan firma müşterilerine yeni bir fırsat daha sunuyor. Kişiye özel ödeme planı avantajları bulunan Colorist Şile’de kısa bir süre için 50 ay sıfır faiz imkânı da sunulmakta. Bankalardan kredi çekmeden, taksit tutarlarınızı bütçenize göre ayarlayabileceğiniz esnek ödeme planları ile yatırım değeri yüksek, huzurlu ve masal tadında bir eviniz olabilir.

İrtibat: 0 850 532 00 60

www.coloristsile.com
 

colorist şile proje görseli

Projenin bulunduğu lokasyona 300 metre mesafede yapılacak Devlet Hastanesi ve yapımı tamamlanmak üzere olan Marina, yatırımcıların dikkatini çekiyor. Osman Gazi köprüsü bağlantısı sayesinde Bursa 1,5 saat, Ankara 2,5 saat ve İzmir’e 3,5 saatte ulaşmak mümkün. Bölgeye yapılan yatırımlar ve stratejik konumu, akıllardaki “Prim yapar mı?” sorusunu da cevaplar nitelikte.

colorist şile konut resimleri
Bir gayrimenkulün değeri en iyi kira getirisi ile ölçülür. Colorist Şile, konumunun avantajları sayesinde 10 yıl içerisinde kendini amorti etmesi ön görülüyor. Zannedildiğinin aksine bölgede Üniversite ve hizmete girecek olan Hastane sayesinde yoğun bir kira talebi bulunmaktadır.

Doğru Yatırım…

Uygun Ödeme Planları…

Huzurla Yaşanacak Bir Proje…

İrtibat: 0 850 532 00 60

www.coloristsile.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..