Reklamı Geç
10 Yılda Kendini Amorti Eden Tek Proje!..

10 Yılda Kendini Amorti Eden Tek Proje!..

Colorist Şile Satışa çıktığı günden itibaren projenin %60’ini satan firma müşterilerine yeni bir fırsat daha sunuyor. Kişiye özel ödeme planı avantajları bulunan Colorist Şile’de kısa bir süre için 50 ay sıfır faiz imkânı

09 Kasım 2016 - 06:47 - Güncelleme: 09 Kasım 2016 - 10:56

Kısa bir süre önce satışa çıkan Türkiye’nin En Kapsamlı Aile Ve Çocuk Konseptli projesi “Colorist Şile” Şile tutkunlarının yoğun ilgisiyle karşılaşmıştı. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Kasım 2016 - İstanbul

Satışa çıktığı günden itibaren projenin %60’ini satan firma müşterilerine yeni bir fırsat daha sunuyor. Kişiye özel ödeme planı avantajları bulunan Colorist Şile’de kısa bir süre için 50 ay sıfır faiz imkânı da sunulmakta. Bankalardan kredi çekmeden, taksit tutarlarınızı bütçenize göre ayarlayabileceğiniz esnek ödeme planları ile yatırım değeri yüksek, huzurlu ve masal tadında bir eviniz olabilir.

colorist şile projesi

Projenin bulunduğu lokasyona 300 metre mesafede yapılacak Devlet Hastanesi ve yapımı tamamlanmak üzere olan Marina, yatırımcıların dikkatini çekiyor. Osman Gazi köprüsü bağlantısı sayesinde Bursa 1,5 saat, Ankara 2,5 saat ve İzmir’e 3,5 saatte ulaşmak mümkün. Bölgeye yapılan yatırımlar ve stratejik konumu, akıllardaki “Prim yapar mı?” sorusunu da cevaplar nitelikte.

Bir gayrimenkulün değeri en iyi kira getirisi ile ölçülür. Colorist Şile, konumunun avantajları sayesinde 10 yıl içerisinde kendini amorti etmesi ön görülüyor. Zannedildiğinin aksine bölgede Üniversite ve hizmete girecek olan Hastane sayesinde yoğun bir kira talebi bulunmaktadır.

Doğru Yatırım…

Uygun Ödeme Planları…

Huzurla Yaşanacak Bir Proje…

İrtibat:

0 850 532 00 60

www.coloristsile.com

- Colorist Şile güncel konut fiyatları, ödeme bilgileri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..