11 ilde çok sayıda taşınmaz için acele kamulaştırma yapılacak

Türkiye'nin 11 ilinde yürütülen kamu projeleri için acele kamulaştırma kararı Resmi Gazete'de ilan edildi. İşte kamulaştırılacak alanların listesi.

11 ilde çok sayıda taşınmaz için acele kamulaştırma yapılacak
Editor: Hakan A.
25 Aralık 2019 - 08:19

Türkiye'nin pek çok ilinde kamulaştırma yapılacak! 154 kV Saros RES TM-Kocalar, 154 kV Saros RES TM-Çan, 154 kV Kulu-Emirler, 154 kV Elbeyli enerji hatları dışında, Ankara, Antalya, Kahramanmaraş, Zonguldak, Karaman gibi illerde acele kamulaştırma işlemi yapılacak.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi  - 25 Aralık 2019 - İstanbul


Türkiye genelinde bazı il ve ilçelerde çok sayıda kamu projelerinin yapımı amacıyla acele kamulaştırma işlemleri başlatıldı. Kamulaştırmalara ilişkin ilgili karar bu sabah Remsi Gazete'de ilan edildi.

–– 154 kV Saros RES TM-Kocalar RES TM Enerji İletim Hattı Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1887)

–– 154 kV Saros RES TM-Çan TM Enerji İletim Hattı Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1888)

–– 154 kV Kulu-Emirler Enerji İletim Hattı Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1889)

–– Kuzey Marmara Otoyolu ile Kesişen Enerji İletim Hatlarının Deplase Edilmesi Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1890)

–– 154 kV Elbeyli Trafo Merkezi Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1891)

–– Ankara İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Evren KÖK-Gülhüyük KÖK Enerji Nakil Hattının Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1892)

–– Antalya İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Kızılağaç 380 TM-Karacalar DM Enerji Nakil Hattının Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1893)

–– Zonguldak İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Yenikozlu TM-Saka DM Enerji Nakil Hattının Yapımı Amacıyla Söz Konusu Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1894)

–– Kahramanmaraş İli, Afşin İlçesinde Yapımı Planlanan Afşin C Termik Santrali ve Yan Üniteleri ile Hurman Nehrinin Derivasyonu İşi Kapsamında Bazı Taşınmazların Elektrik Üretim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1895)

–– Dörtyol-Ceyhan Ham Petrol Boru Hattı Projesinin Gerçekleştirilmesi Amacıyla Hatay ve Adana İlleri Sınırları İçerisinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1896)

–– Karabük İli, Eskipazar İlçesinde Tesis Edilecek Doğal Gaz Dağıtım Sistemi Kapsamında İhtiyaç Duyulan Mermer Mahallesi Sınırları İçerisindeki Taşınmazın Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1897)
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.