13 Kasım gazeteler ve gazete manşetleri (Yerel - Ulusal hafta sonu...

13 Kasım gazeteler ve gazete manşetleri (Yerel - Ulusal hafta sonu tüm gazeteleri oku)

Hafta sonu tatili Gazete manşetleri 13 Kasım Pazar günü Bugün Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Türkiye Gazetesi, Cumhuriyet, Haber Türk gibi gazeteler güne hangi manşetleri atarak başladı. Gazeteler de bugün öne çıkan manşetleri ve arşivine haberimiz içinden ulaşabilirsiniz.

13 Kasım 2016 - 08:51 - Güncelleme: 13 Kasım 2016 - 09:53

13 Kasım tarihli Gazeteler hangi başlıkları attı! Hafta sonu tatilinin tadını Pazar günü yeni haftaya başlamadan tadını gazeteleri okuyarak çıkartabilirsiniz. Türkiye'nin en çok okunan ulusal ve yerel gazeteleri bugün gündeme dair öne çıkan haberlerini 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu. Gazetelerde bugün hangi başlıklar öne çıktı.

Gazetelerde bu sabah, şehit edilen Kaymakım cenaze törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım damga vurdu. A milli takımın Kosova Galibiyeti, Fatih Terim'in açıklmaları gazte manşetlerinde.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Kasım 2016 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

Türkiye basınını gazetelerden takip edenler bu habere dikkat, yerli yabancı gazeteler, gazetelerin en önemli birinci sayfalarına bu haber içerisinden ulaşabilirsiniz. Dijital ortam için hazırlanan gazeteler okunma tirajlarına göre hafta sonu keyifleri arasında bulunuyor. 

Pazar günü gazeteler  hangi manşetlerle 1.sayfa başlıklarını attı. Türkiye genelinde yerel ve ulusal gazetelerin 1.sayfaları ile manşetleri. 13 Kasım 2016  tarihli Pazar günü sabahında bayilere gidemeyenler için gazetelerde hangi başlıklar öne çıktı. Gazete oku, gazetelerin manşetlerine bakmak için altta bulunan linke tıklamanız yeterli.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, hafta sonuna girilirken 11 - 12 ve bugün 13 Kasım Pazar günü geçmiş arşiv tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz. Her sabah, Türkiye gündemi, günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

13 Kasım 2016 Pazar Gazeteler için alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..