13 Şubat Dolar kaç lira?

Şubat ayı ortasına gelinirken 13 Şubat Çarşamba sabahı dolar/TL kaç TL? Hafta ortası geride bırakılacak Döviz fiyatları ne durumda? Dolar yeni güne kaç liradan başladı. Piyasalarda Dolar / Euro TL karşısında son durum...

13 Şubat Dolar kaç lira?
Editör: Hakan A.
13 Şubat 2019 - 08:43

Şubat ayı ortasına gelinirken Dolar ve Euro fiyatları TL karşısında ne durumda? Yeni haftanın ortasına gelindiğinde 1 Dolar kaç liradan işlem görmeye başladı? Dolar kaç TL sorusunun yanıtı haberimizde.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 13 Şubat 2019 - İstanbul


Ekonomide tanzim tartışmaları hızla devame derken, hükümet enflasyonla mücadelerini sürdürüyor. Vatandaş ucuz sebze ve meyve kuyruğunda bütçesine uygun, market ve manavlardan daha ucuz ürünleri satın alıyor. Market fiyatları ise düşüyor. Tanzim satıuşları bir müddet daha devame decek gibi görünüyor. Böylece enflasyonu düşürmede ve vatandaşın daha uygun alış veriş yapabilmesine olanak sağlanıyor.

Diğer taraftan Dolar ve Euro kurları da yakından takip ediliyor. Hafta başı itibariyle dalgalı bir seyir takip eden Dolar kurunda fiyatlar bir ileri bir geri seyrediyor. Hafta başında yükselen Dolar kuru, özellikle Çin gerilimi sonrasında dalgalı iniş ve çıkışlarını sürdürdü. Son olarak yapılan görüşmeler sonrasında yeniden düşüşe geçti. Akşam saatlerinde kapanış itibariyle dolar günü kaç TL'den kapadı?

Dün akşam saatlerinde  5.5236 TL seviyesinde kapanan dolar/TL, 13 Şubat sabahında5.24'lü seviyelerde. Euro/TL ise 5.95 etrafında dalgalı bir seyir izliyor. 
 
ALIŞ:5,2463
SATIŞ:5,2502
ÖNCEKİ KAPANIŞ:5,2536
GÜNİÇİ EN YÜKSEK:5,2550
GÜNİÇİ EN DÜŞÜK:5,2434

YORUMLAR

  • 0 Yorum