Reklamı Geç
15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde metrobüs kazası

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde metrobüs kazası

Haftanın en yoğun iş gününde Pazartesi sabahı İstanbul 15 Temmuz Şehitler Köprüsü girişinde bir metrobüs ile aracın kaza yapması sonucunda trafikte yoğunluk yaşanıyor.

07 Kasım 2016 - 08:35

Hafta başı olması, okul servis araçlarının fazlalığı ve ilk iş gününde iptal edilen deniz ulaşım seferleri nedeniyle trafik yoğunluğu yaşanmaya devam ederken, bir metrobüs kazası haberi geldi.

İstanbul trafiğinde yoğunluğu sabah saatlerinde 15 Temmuz Şehitler köprüsü'nde meydana gelen metrobüs kazasıyla vatandaşı çileden çıkardı.

7 Kasım Pazartesi sabahı işine gitmek isteyen İstanbullu İDO ve BUDO seferlerinin iptal edilmesiyle, alternatif ulaşım araçlarıyla işine gitmek istemesiyle bir çok noktada ulaşımda yoğunluklar yaşanıyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü girişinde bir metrobüs ile otomobilin karıştığı kaza nedeniyle Anadolu'dan Avrupa'ya geçiş trafiğinde büyük bir yoğunluk yaşandığı gelen son dakika haberler arasında.

İstanbul'da sabah erken saatlerde başlayan şiddetli fırtına nedeniyle iç hat vapur ve deniz otobüsü seferleri iptal edilerek yapılamazken, ulaşımda yoğunluğu Marmaray aldı. İstanbullular haftanın ilk gününde işlerine ve okullarına ulaşmak için büyük güçlük yaşadığı kaydedildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..