15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde silahlı intihar girişimi

15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde silahlı intihar girişimi

Pazar sabahı elinde silahıyla 15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerine çıkan bir kişi intihar girişiminde bulunurken, köprü çift taraflı trafiğe kapatıldığı gelen haberler arasında.

06 Kasım 2016 - 09:19

Pazar sabahı İstanbul trafiğinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne gitmek isteyenlere adeta kabus olurken, yoğunluğun nedeni bir intihar girişimi, olduğu ve tedbir amaçlı trafiğin köprü geçişlerine kapatıldığı ifade edildi.

Bu sabah saatlerinde 15 Temmuz şehitler köprüsü üzerindeintihar girişimine kalkışan bir kişinin neden olduğu yoğunluk devam ediyor. 

Haber sabah saatlerinde elinde silah bulunan bir kişinin Avrupa istikametinden Anadolu Yakası istikametine geçişi esnasında köprüde durarak etrafa rastgele ateş etmesi nedeniyle, vatandaşların olayı ihbarıyla olay yerne çok sayıda polis ekibi sevk edildiği ifade edildi. Güvenlik önlemleri alan Polisler 15 Temmuz Şehitler Köprüsünün her iki yönünü trafiğe kapattıkları kaydedildi.

15 dakka kadar trafik akışının kesilmesiyle Pazar sabahı olmasına rağmen her iki yakada büyük trafik yoğunluğu yaşandı. Şu sıralarda ise 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde geçişler kontrollü bir şekilde sağlanmaya başlarken şahsı ikna etmek için olay yerine müzakere ekipleri geldi. Müzakere ekiplerinin ikna çabaları sürerken şahsın başına silah dayaması polislerin ikna etme çabalarını zorladığı görüldü.

İstanbul trafiği henüz normale dönmüş değil, köprüsü üzerinde kontrollü olarak geçişlere izin verildiği gelen son dakika haberleri arasında.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..