154 kV Horasan-Karakurt ve 154 kV Karakurt HES projeleri için acele kamulaştırma

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. yürütülen iki farklı enerji projesi için acele kamulaştırma yapacak. 154 kV Horasan-Karakurt Havza Enerji İletim Hattı projesi ile 154 kV Karakurt HES-Karakurt Havza Enerji İletim Hattı Projesi kapsamında bazı alanların kamulaştırması kararlaştırıldı.

154 kV Horasan-Karakurt ve 154 kV Karakurt HES projeleri için acele kamulaştırma
Editör: Hakan A.
15 Mart 2019 - 07:24

Türkiye'de yeni yapılacak ve devam eden projeler için kamulaştırma kararları alınmaya devam ediyor. Bu kapsamda 2 farklı HES projesi için acele kamulaştırma yapılacak. İlgili karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 15 Mart 2019 - İstanbul


Türkiye'nin pek çok ilinde yürütülen projeler için acele kamulaştırmalar yapılmaya devam ediliyor. Özel ve kamu projeleri için kamulaştırma kararlarına bir yenisi daha eklendi.

–– 154 kV Horasan-Karakurt Havza Enerji İletim Hattı Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 826)–– 154 kV Karakurt HES-Karakurt Havza Enerji İletim Hattı Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 827)

YORUMLAR

  • 0 Yorum