2018 Aralık İnşaat sektörü güncel iş ilanları

İş ilanları ve eleman ilanlarına ilişkin güncel iş ilanları kapsamında inşaat sektörü, gayrimenkul sektörüne ilişkin en son ilanlara haberimizden erişebilirsiniz.

2018 Aralık İnşaat sektörü güncel iş ilanları
Editör: Hakan A.
08 Aralık 2018 - 08:26

Türkiye genelinde iş ve eleman arayan şirketlerin sayıları artarken, güncel iş ilanları iş arayanların ilgisini çekiyor. Cazip iş fırsatları hakkında en son ilanları haberimizde okuyabilirsiniz.

Emlak Pencerem / Güncel iş ilanları haberleri - 8 Aralık 2018 - İstanbul


İstanbul ve genelinde çok sayıda inşaat ve gayrimenkul sektörüne yönelik faaliyet gösteren şirket bulunuyor. Şirketler yaşanan ekonomik zorluklar nedeniyle Eylül ayından itibaren personel konusunda alımları yavaşlatırken, işten çıkarmalarda yaşanmıştı. 

2019 yılına günler kala sektörde kıpırdanmalar yaşanırken, güncel iş ilanları da artmaya başlamış durumda. İnşaat ve gayrimenkul firmaları pek çok alanda işe alımlar yapıyor. Şantiyelerde, şirket ofislerinde, call center larda ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla iş ilanları yayınlıyor. Yeni bir işe ihtiyacı olanlar ilan siteleri üzerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor. 2019'un il aylarından itibaren ekonomide yaşanabilecek hareketlenmeyi göz önünde bulunan inşaat ve konut sektörüne yönelik iş yapan firmalar yeni işe alımlarını yapmaya başladı. Sektörel iş ilanlarına bakmak, Aralık ayı ve sonrasında inşaat ve gayrimenkul sektörüne yönelik güncel iş ilanlarını incelemek için buraya tıklayın.
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum