2021 Maden Mühendisliği asgari ücret tarifesi taban fiyatları açıklandı

Maden mühendisliği hizmeti verecekler dikkat, çalışanlar dahil tüm sektörde asgari ücret tarifesi zamlı oranlarıyla 2021 için yeniden belirlenerek Resmi Gazete'de duyuruldu.

2021 Maden Mühendisliği asgari ücret tarifesi taban fiyatları açıklandı
Editör: Hakan A.
13 Aralık 2020 - 07:48
Türkiye genelinde faaliyet gösteren maden mühendislerine ilişkin 2021 yılı asgari ücret tarifeleri belli oldu. Bugün yayınlanan Resmi Gazete'de ilan edilen TMMOB Maden Mühendisleri Odası asgari ücret tarifesine ilişkin yeni taban fiyatları, hizmet kalemlerine ilişkin yeni yıl rakamları ve diğer ayrıntılar haberimizde. Peki 2021 yılı itibarıyla maden mühendisi hizmeti veren personel ne kadar ücret alacak, maaşı ne kadar olacak?

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 13 Aralık 2020 - İstanbul 


TMMOB Maden Mühendisleri Odası, 2021 yılı kapsamında uygulanacak olan yeni asgari tarifesini açıkladı. Buna göre 2021 yılında maden mühendislerinin alacakları asgari ücret tarifeleri yeniden belirlenmiş oldu. Maden mühendisliği 2021 asgari ücret tarifesini merak edenler için işte yeni zamlı ücretler.

Türkiye'nin hemen her ilinde faaliyet gösteren çok sayıda maden mühendisinin beklediği 2021 yılı asgari ücret tarifesinde önemli değişiklikler yapılırken, yeni yılda alacakları ücretlerde ki değişiklikler açıklanmış oldu.

TMMOB Maden Mühendisleri Odası, 2021 yılı maden mühendisliği hizmetleri için yeni asgari ücret tarifesini açıklarken, metrekare alan başına proje hizmet bedeli, alt yapı ve üst yapı projelerin 2021 yılı ücretlerini, proje danışmanlık hizmetleri, daimi hizmetler, projenin hazırlanması, veri toplama, revize proje hazırlanması gibi pek çok hizmet kalemlerinde yeni ücretlerin taban fiyatları belirlenmiş oldu.

2021 Maden Mühendisliği asgari ücret tarifesi taban fiyatları
2021 Maden Mühendisliği asgari ücret tarifesi taban fiyatları listesi
2021 Maden Mühendisliği asgari ücret tarifesi taban fiyat
Maden Mühendisliği 2021 asgari ücretleri ile, verilecek olan hizmetlere karşılık gelen minimum hizmet bedelleri belli olmuş oldu. TMMOB Maden Mühendisliği 2021 asgari ücretleri, hizmet fiyatlama, proje hazırlama ve diğer tüm hizmetlere karşılık gelen yeni ücret tarifesini haberimizde üst bölümde detaylı olarak okuyabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum