2021 TOKİ satılık ucuz evler! 557 TL taksitle konut satışı başvuruları başladı

TOKİ'den ev sahibi olmak isteyenler için ucuz ev satışları sürüyor! Türkiye'nin çeşitli illerinde kira öder gibi 114 bin TL'den başlayan fiyatlar, 557 TL taksitle satılık evler... TOKİ ucuz ev başvuruları halen sürüyor...

2021 TOKİ satılık ucuz evler! 557 TL taksitle konut satışı başvuruları başladı
29 Mart 2021 - 08:53 - Güncelleme: 29 Mart 2021 - 08:58
Ucuz konut sahibi olmak, kira öder gibi ev almak isteyenlerin merakla beklediği 2021 TOKİ konut satışlarında başvurular alınmaya devam ediyor. Yıllardır kurduğu ev hayalini TOKİ eliyle gerçeğe dönüştürmek isteyenler için Nisan ayında çok önemli illerde pek çok proje için başvurular alınmaya başlandı. Ucuz konutun adresi TOKİ ev hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor. İşte TOKi tarafından satışa çıkarılan o illerdeki konut projeleri, fiyatları ve diğer önemli bilgileri.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 29 Mart 2021 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) uygun şart ve koşullarda ucuz ev satışını sürdürüyor. 2021 TOKİ konut projeleri kapsamında yurdun çeşitli illerinde pek çok konut satışa çıkarıldı. Bu evler arasında beğendiğiniz daireyi aylık ucuz taksitlerle, düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz. Peki TOKİ 2021 konut projelerinde hangi illerde konut satışı var? Bu konutlar hakkında en güncel bilgileri EmlakPencerem.com üzerinde yayımlanan son dakika TOKİ haberlerinden ve TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden erişilmektedir. Yapmanız gereken ise oldukça basit!

Milyonları uygun şart ve koşullarda ucuz evlerine kavuşturan TOKİ, 2021 yılı konut satış programı kapsamında elinde bulunan evlerin satışlarını sürdürüyor. Bu çerçevede Türkiye'nin pek çok ilinde TOKİ vatandaşa uygun şartlara konut satışı yapıyor. 


TOKİ HANGİ İLLERDE KONUT SATIYOR?

Ülke genelinde 81 ilin tamamında konut projeleri bulunan Toplu Konut idaresi şu sıralar satışa çıkardığı düşük taksitli, uygun fiyatlı evlerin başvurularını almaya başlamış durumda. Dilerseniz kura çekilişli, dilerseniz kurasız satış yöntemleri ile TOKİ'den ev sahibi olabilirsiniz. TOKİ Mart ayında ve bir önceki ayda satışlarına başladığı, Nisan ayında başvurularını almaya devam edeceği çekiliş ve kura şartı olmayan, sekiz şehirde bulunan, bin 365 yeni konut satışa sunuldu. Kuralı satışlarla birlikte toplam 2 bin 770 konut için fırsatlar sunuyor. 

Balıkesir'de 336 adet konut Bolu ilinde 87, Çorum'da 111, Denizli'de 127,Kırıkkale'de 463, Osmaniye'de 171, Konya'da 170, Mersin'de 54 adet, Adana'da 436, Çorum'da 438, Giresun'da 47, Kahramanmaraş'ta 297, Sivas'ta 46, Trabzon ilinde ise 141 adet konut için satış fırsatları sunan TOKİ; kira öder gibi ev sahibi olma imkanını vatandaşa sunuyor.


Ev almak isteyenler yukarıda belirtilen illerde satışa çıkarılan çok sayıda konut için TOKİ resmi internet sitesinden bilgi alabilecek, belirtilen banka hesaplarına başvuru bedellerini ödeyerek satışa katılabilecekler. TOKİ dışında farklı bir yerden satış yapılmamaktadır. Her türlü sorunuzu TOKİ iletişim bilgileri ile idareye ulaşarak sorabileceksiniz.

TOKİ'nin 2021 yılı için son yayımlanan diğer bazı satılık ev haberleri;

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum