Reklamı Geç
22 Kasım gazeteler ve gazete manşetleri (Yerel - Ulusal tüm...

22 Kasım gazeteler ve gazete manşetleri (Yerel - Ulusal tüm gazeteleri oku)

22 Kasım Salı hangi Gazete hangi manşetleri attı. Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Türkiye Gazetesi, Cumhuriyet, Haber Türk gibi gazeteler güne hangi manşetleri atarak başladı. Gazetelerde bugün öne çıkan manşetler başlıkları 1.sayfaları buradan oku

22 Kasım 2016 - 06:16 - Güncelleme: 22 Kasım 2016 - 07:19

Bugün 22 Kasım 2016 yeni haftanın ikinci iş gününde Salı günü Gazeteler hangi başlıkları attı! Haftanın ikinci iş gününde, Türkiye'nin en çok okunan ulusal ve yerel gazeteleri  gündeme dair öne çıkan haberlerini 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu. Gazetelerde bugün hangi başlıklar öne çıktı?

Gündem tecavüz yasası, taciz yasasında flaş gelişmeler, yaşanan son dakka değişiklikler ve önerilere ilişkin AKP'nin geri adımı gündemde. Cumhurbaşkanı ERdoğan hükümete tecavüz yasası uyarısı gazetelerin 1. sayfasında öne çıkan haberler arasında. Diğer taraftan Başkanlık çalışmalarında partilerlerle görüşmeler ve son gelişmeler gündemin 1. maddesinde.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Kasım 2016 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

Türkiye basınını gazetelerden takip edenler bu habere dikkat, yerli yabancı gazeteler, gazetelerin en önemli birinci sayfalarına bu haber içerisinden ulaşabilirsiniz. Dijital ortam için hazırlanan gazeteler okunma tirajlarına göre hafta arası iş günlerinde keyifleri arasında bulunuyor.

RESMİ GAZETE 22 KASIM 2016 MESLEKTEN İHRAÇ EDİLENLERİN LİSTESİ YAYIMLANDI!

- Son dakika Meslekten ihraç edilenler, KHK haberi! İşte ihraç edilen 9 Bin 977 kişinin isim listesi

Haftanın ikinci iş günü ama yeni ay Kasım'ın 25.gününe gelindiğinde üçüncü iş günü olan, Salı'ya gazeteler  hangi manşetlerle 1.sayfa başlıklarını attı. Türkiye genelinde yerel ve ulusal gazetelerin 1.sayfaları ile manşetleri. 25 Kasım 2016  tarihli salı günü sabahında bayilere gidemeyenler için gazetelerde hangi başlıklar öne çıktı. Gazete oku, gazetelerin manşetlerine bakmak için altta bulunan linke tıklamanız yeterli.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri,  25 Kasım tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

25 Kasım 2016 Salı Gazeteler için alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..