Reklamı Geç
29 Ekim gazeteler ve gazete manşetleri (Cumhuriyet Bayramı Yerel -...

29 Ekim gazeteler ve gazete manşetleri (Cumhuriyet Bayramı Yerel - Ulusal tüm gazeteleri oku)

Gazeteler 29 Ekim 2016 Cumartesi haftasonu Cunhuriyet Bayramı'nda Gazete manşetleri hangi manşetleri attı ile başladı. Hafta sonuna girilirken Gazetelerde bugün 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Türkiye Gazetesi, Cumhuriyet, Haber Türk gibi gazeteler güne hangi manşetleri atarak başladı. Gazetelerde bugün öne çıkan manşetlere buradan bakın.

29 Ekim 2016 - 07:57

Hafta sonu geldi, bugün Cumartesi günü Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 93. Yıldönümü. Cumhuriyet kutlamaları ve Türk bayrağı Türkiye'de ulusal ve yerel gazetelerde günün manşetleri neredeyse tüm gazeteler manşetlerinde öne çıkartırken, 1. sayfalarında gazeteler hangi başlıkları kullandı. Musul operasyonuna dahil olan Türkiye, terör operasyonları kapsamında yaşanan son dakika gelişmeler, 1.sayfa gazeteler de.

29 Ekim tarihli Cumhuriyet Bayramı Gazeteleri Cumartesi sabahı hangi başlıkları attı! Yeni haftanın ortasına girilirken, Türkiye'nin en çok okunan ulusal ve yerel gazeteleri  gündeme dair öne çıkan haberlerini 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu. Gazetelerde bugün Musul'a gerçekleştirilen DAEŞ teröristlerinin bölgeden temizlenmesi için başlatılan operasyon,  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları ve yaşanan son dakika gelişmeleri ulusal basında öne çıkan en önemli başlık oldu. 

>>> TÜM GAZETELERİ TEK BİR YERDEN OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ <<<

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Ekim 2016 - İstanbul

Türkiye basınını gazetelerden takip edenler bu habere dikkat, yerli yabancı gazeteler, gazetelerin en önemli birinci sayfalarına bu haber içerisinden ulaşabilirsiniz. Dijital ortam için hazırlanan gazeteler okunma tirajlarına göre hafta sonu keyifleri arasında bulunuyor.

Haftasonuna 1 gün kala Cumartesi sabahında Cumhuriyetimizin 93.Yılı  gazetelerin manşetlerine yansırken, gazetelerde  hangi manşetlerle 1.sayfa başlıklarını attı. Türkiye genelinde yerel ve ulusal gazetelerin 1.sayfaları ile manşetleri. 29 Ekim 2016  tarihli pazartesi günü sabahında bayilere gidemeyenler için gazetelerde hangi başlıklar öne çıktı. Gazete oku, gazetelerin manşetlerine bakmak için altta bulunan linke tıklamanız yeterli.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 27 - 28 ve  29 Ekim tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Türkiye Cumhuriyeti'nin 93. Yılında 29 Ekim 2016 Cumartesi Gazeteler için alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..