3 farklı alternatif ile fırsat kampanyası

Emlak Konut GYO kendisinden daha önce ev alanlar için fırsat kampanyası başlattı. Kampanya farklı ödeme alternatifleriyle kişiye ödeme avantajı sağlıyor. Kampanyaya web sitesi üzerinden başvuru yapılabiliyor. İşte kampanyanın detayları..

3 farklı alternatif ile fırsat kampanyası
Editör: Hakan A.
14 Mayıs 2019 - 11:23 - Güncelleme: 14 Mayıs 2019 - 11:25

Emlak Konut GYO'dan daha önce ev alanlar için kazandıran fırsatlar kampanyası başladı. Kampanya 31 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek. 

Emlak Konut GYO, web sitesi üzerinden yaptığı duyuru ile daha önce kendisinden ev alanlar için fırsat kampanyası yaptığını açıkladı. Kampanya 31 Mayıs 2019 tarihinde sona eriyor.

Emlak Konut GYO'dan daha önce konut almış ödemeleri devam edenler, borcunun tamamını veya bir kısmını kapatarak indirim avantajı elde biliyorlarlar.

Kampanyada kişiye özel indirim fırsatları sunuluyor.


Kampanya dahilinde borcun tamamı veya bir kısmı ödenerekde avantaj elde edilebiliyor. Borcu olanlar isterlerse TÜFE'de sabite dönme kolaylığınıda seçebiliyorlar.

Üç başlık altında toplanan kampanya fırsatları daha önce ev alanlar için avantajlar sunuyor. 

Kişiye özel indirim fırsatı

Borcu tamamını veya kısmi ödeme imkanı
TÜFE'de sabite dönme kolaylığı

Emlak Konut kampanyasından faydalanacaklar için izlenecek adımlar web sitesi üzerinde yayınlandı. Emlak Konut Kurumsal İnternet sitesi Online İşlemler menüsünden başvuru yapılabiliyor. Kampanyaya katılacak olanlar,borç kapama hesaplama tablosunu ile site üzerinden yapılacak yönlendirmeler sonucu kampanyaya katılabilecekler. Ayrıca kampanya dahilinde Garanti Bankası ve Vakıfbank kampanyaya destek verecekler.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum