3 ilde bazı gayrimenkuller kamulaştırılacak

Türkiye'de 3 ili kapsayan yeni kamulaştırma kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

3 ilde bazı gayrimenkuller kamulaştırılacak
Editör: Hakan A.
10 Aralık 2020 - 08:09
Manisa ili başta olmak üzere, Kastamonu ve bir başka ilde daha bazı gayrimenkuller için kamulaştırma çalışması başlatıldı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 10 Aralık 2020 - İstanbul


Çok sayıda enerji projelerinin yapımı amacıyla başlatılan kamulaştırma çalışmalarında TEDAŞ tarafından acele kamulaştırma kararı çıktı.

Türkiye'nin pek çok ilinde sürdürülen önemli kamu projeleri kapsamında acele kamulaştırılması gereken taşınmazlar için yeni kararlar alınıyor. Bu çerçevede 3 filde yürütülen farklı projeler için yeni kamulaştırma işlemleri başlatıldı. İlgili karar bugün Resmi gazete'de ilan edildi.İşte 10 Aralık itibariyle kamulaştırma yapılacak yerlerin listesi.

–– Manisa İli, Alaşehir İlçesi Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Trafo Binasının Yapımı Amacıyla Belirtilen Taşınmazın Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3290)


–– Manisa İli, Turgutlu İlçesi Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Trafo Binasının Yapımı Amacıyla Belirtilen Taşınmazın Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3291)

–– Kastamonu İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Kamulaştırma Bilgileri ve Gürezgâhı Gösterilen “Dereköy-Sarpun Köyü Arası Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3292)

–– Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhları Gösterilen Enerji Nakil Hatlarının Yapımı Amacıyla Söz Konusu Güzergâhlara İsabet Eden Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3293)

YORUMLAR

  • 0 Yorum