3. İstanbul Grand Rezidans konutları satışta

ASAF iş ortaklığı tarafından İstanbul'un üçüncü şehri 3.İstanbul projesi kapsamında yeni etap rezidans konutlardan oluşan 3. İstanbul Grand Rezidans satışlarına başlandı.

3. İstanbul Grand Rezidans konutları satışta

ASAF iş ortaklığı tarafından İstanbul'un üçüncü şehri 3.İstanbul projesi kapsamında yeni etap rezidans konutlardan oluşan 3. İstanbul Grand Rezidans satışlarına başlandı.

3. İstanbul Grand Rezidans konutları satışta
28 Eylül 2017 - 08:23

3. İstanbul projesinin Rezidans etapında ön talep fırsatları lansmanla birlikte devam ederken, lansmana özel fiyat avantajlarıyla görücüye çıkan Grand Rezidans projesinde evler satışa sunuldu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Eylül  2017 - İstanbul

ASAF İş Ortaklığı; Alzamil, Fuzul Yapı, Adese, Seha Yapı İş Birliği Başakşehir Belediyesi garantisiyle İstanbul Avrupa yakasının en büyük projelerinden biri olan 3. İstanbul'da yeni etap Rezidans evler, "Grand Rezidans" satışlarına başlandı.

Konut fiyatları 299 Bin TL'den başlıyor

2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde geniş ailelere özel olarak tasarlanan Grand Rezidans projesinde konut fiyatları lansmana özel avantajlı fiyat ve ödeme planları ile sadece 299 Bin TL'den başlıyor.

Her türlü konfor ve sosyal donatının tek tek düşünüldüğü Grand Rezidans Başakşehir projesi kapsamında yaşam alanlarının oluşturulmasına büyük önem verildi. Grand Residans, Başakşehir Belediyesi tarafından garanti edildiği için ayrı bir avantajdır.

Kent Meydanı; Taksim Meydanı’nın yaklaşık 2 katı büyüklüğündeki, dört bir yanı yeşilliklerle bezeli Kent Meydanı yeni buluşma noktanız olacak.

Botanik Par; Avrupa'nın en büyük botanik parkı bahçeniz olacak.

Sular Vadisi; Başakşehir'in en büyük vadisi komşunuz olacak.

Sağlık Kent; İstanbul'un en sağlıklı projesi yanınızda olacak.

Grand Residans'da sizi bekleyen ayrıcalıklar

Grand Residans'ta kadınlar ve erkekler için bağımsız olarak ayrı ayrı tasarlanacak 3 sosyal tesis bulunmaktadır.

Yürüyüş Parkuru; Grand Residans, Başakşehir’de başka hiçbir projede olmayan 1,4 km’lik yürüyüş parkuruna da sahip olacak.

Hobi Atölyesi; Hobi atölyesinde kaligrafi gibi sanat programları sizi bekliyor.

Çocuk Oyun Alanları; Çocuklarınız PlayStation odalarında, Bilardo masalarında ve masa tenisi salonunda istedikleri gibi eğlenebilecekler.

Yüzme Havuzu; Yüzme havuzları ve saunalar, günün sonunda gençleşip dinlenmenizi sağlar.

SPA; Yorucu bir günün ardından SPA'da tam bir rahatlama yaşarsınız.

Spor Alanları; Basketbol sahaları, tenis kortları, Mini futbol sahası

3. İstanbul Grand Residans nerede, nasıl gidilir?

İstanbul Avrupa yakasının yükselen yıldızı Başakşehir ilçesine bağlı bölgede hayata geçirilecek olan 3. İstanbul projesi kapsmaında rezidans etapı olacak Grand Rezidans şehrin ana arterlerine, iş ve yaşam merkezlerine oldukça yakın bir konumda olan Grand Residans, aynı zamanda Atatürk Havalimanı ve 3. havalimanının da tam ortasında... Konumuyla da yatırımcıların gözbebeği olacak Grand Residans’tan; metro, tramvay ve otobüs gibi toplu ulaşım araçlarına erişim de oldukça kolay.

Grand Rezidans en yakın metro durağına sadece 2 dakika, TEM Otoyolu 5 dakika, E-5 12 dakika, Üçüncü Havalimanı 12 dakika, Atatürk Havalimanı 12 dakika, 3. Köprü 20 dakika mesafede konumlndırılmış durumda.

YORUMLAR

  • 0 Yorum