Reklamı Geç
3.İstanbul projesi 10 Binden fazla ön talep topladı (CNR Emlak...

3.İstanbul projesi 10 Binden fazla ön talep topladı (CNR Emlak Fuarı 2016)

[CNR Emlak Fuarı 2016] kapılarını yabancı yatırımcılar ve Türk yatırımcılar için 3 gün boyunca açarken, 3.İstanbul projesi yabancı yatırımcıdan büyük ilgi gördü. Proje 3 haftada 10 Binden fazla ön talep topladı.

18 Kasım 2016 - 11:20

CNR Emlak Fuarı 4.kez bu yıl kapılarını açtı. Fuzul Grup yeni projesini Emlak Fuarında görücüye çıkardı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Kasım 2016 - İstanbul

İstanbul'da bu yıl 4'üncü defa düzenlenen emlak gayrimenkul fuarı "CNR Emlak Fuarı 2016" da yabancıdan büyük ilgi gören ASAF iş ortaklığı projesi 3.İstanbul projesi ortaklarından Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal ve projesin satış müdürü Ahmet Gülşen fuar izlenimlerini EmlakPencerem.commikrofonlarına anlattı.

3 ortaklı Başakşehir bölgesinde hayata geçirilen 3.İstanbul projesi hakkında önemli bilgiler veren Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal, emlak fuarı izlenimlerini anlattı.

Emlak fuarının ilk gününde oldukça fazla ilgi gördüklerini söyleyen Akbal, "Başakşehir bölgesinin en önemli projesini ortaklarımızla hayata geçiriyoruz. 3. İstanbul projesi Başakşehir belediyesi başta olmak üzere, ASAF iş ortaklığı tarafından inşaa edilecek. Henüz lansmanını dahi yapmadık ama büyük bir talep var. Projedeki dairelerin neredeyse çoğu için anlaşmalarımız yaptık. Ertelediğimiz lansmanı önümüzdeki günlerde yapacağız. Fuzul olarak bölgeye çok hakimiz, bizim için oldukça tecrübe katacak bir proje." ifadelerini kullandı.

Hatice Kolçak'ın 3.İstanbul projesi özel röportajının tamamını buradan izleyebilirsiniz!

Yabancıdan büyük ilgi!

3. İstanbul projesi Türkiye'de ilk defa uygulanan bir proje olduğunun Belediye ile haslat paylaşımı yapılan bir proje olduğunu söyleyen 3.İstanbul proje satış ve pazarlama müdürü Ahmet Gülşen, "120 bin metrekarelik bir arazi üzerinde, 1200 konut ve 200'e yakın ticari üniten,in olduğu büyük bir proje. İstanbul'un artık bir kaç merkezi var, Üçüncü Havalimanı nedeniyle bu merkezlerden birinin Kuzeye kaydı. BU da projemizinin ismine ilham verdi. 1200 konut için 10 binden fazla talep aldık. Hem Emlak Fuarında hemde internet üzerinden yabancılardan ve fuardan talep almaya devam ediyoruz. Yabancı yatırımcıların talepleri gelmeye devam ediyor. Körfez ülkesi başta olmak üzere, çok sayıda arap ülkesinden talepler gelmeye devam ediyor." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..