3S Firuze Konakları anahtar teslimleri 2018’de

3S Firuze Konakları anahtar teslimleri 2018’de

İstanbul Avcılar'da hayata geçirilen 3S Firuze Konakları’nda inşaatının %60’ı tamamlandı, anahtar teslimi 2018’e çekildi. Projede inşaat çalışmaları büyük bir hızla sürüyor.

29 Ağustos 2017 - 10:49

İstanbul Avrupa Yakası konut projeleri kapsamında Avcılar bölgesinde hayata geçirilen 3S Firuze Konakları projesinde dairelerin anahtar teslimi 2018’de gerçekleştirilecek. Büyük bir hızla süren inşaatta ev teslimleri belirtilen tarihten çok daha erkene çekilmiş oldu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Ağustos 2017 - İstanbul

İstanbul Avcılar’da E-5 aksındaki en büyük proje olan 3S Firuze Konakları’nın inşaatının yüzde 60’ı şimdiden tamamlandı. Yüksek kiralama potansiyeline sahip olan ve tamamlandığında %40 değer artışı öngörülen projede 
ilk anahtarların 2018’in son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.

3S Kale Holding’in Avcılar Firuzköy bölgesinde inşaatına hızla devam ettiği 3S Firuze Konakları hem yatırım için konut arayışında olan hem de hayalindeki evde yaşamak isteyenlerin büyük ilgisini çekiyor. Konut fiyatlarının 399.000 TL’den başladığı ve firma vadesiyle ’48 ay, 0 faiz’ avantajının sunulduğu projede ayrıca peşin ödemede yüzde 13 indirim uygulanıyor.

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor. Proje, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta; E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na ise sadece yürüme mesafesinde bulunuyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..