3S Firuze Konakları Avcılar konut fiyatları kaç liradan...

3S Firuze Konakları Avcılar konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

3S Kale Holding tarafından İstanbul Avcılar'da yükselen 3S Firuze Konakları projesinde konut fiyatları kaç liradan başlıyor? 3S Firuze Konakları projesi konut fiyat listesi ve proje hakkında merak edilen detaylar EmlakPencerem.com da

17 Mart 2017 - 16:41

Şubat ayı boyunca kampanyalı konut projelerinde yaşanan artış hızla devam ederken, Avcılar bölgesinin en yeni projesi satışa sunuldu. 3S Kale Hoılding imzasıyla bölgeye artı değer sağlayacak "3S Firuze Konakları" projesinde daire satışları hızla devame diyor. Peki 3S Firuze Konakları konut fiyatları kaç liradan başlıyor? 3S Firuze Konakları Konut projesinde avantajlı ödeme planı bilgileri neler? İşte 3S Firuze Konakları projesi hakkında bilmek isteyeceğiniz her şey EmlakPencerem.com da.

2017 yeni konut projelerine eklenen Avcılar 3S Firuze Konakları projesi ev satışlarına başlanırken, 3S Firuze Konakları güncel fiyat listesi, ödeme planı, iletişim bilgileri ayrıntıları burada.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Mart 2017 - İstanbul

3S Kale Holding tarafından İstanbul Avrupa Yakası konut projelerinden biri olarak hayata geçirilen  3S Firuze Konakları Avcılar 'da konut satışları başladı. Projeden ev sahibi olmak isteyenler çin daire fiyatları 370 Bin TL'den başlayan fiyatlarla ev sahişbi olabilecekler.

Avcılar ilçesinde bölgenin en güzel lokasyonunda göl manzaralı projede toplamda 523 adet konut olarak tasarlanan  "3S Firuze Konakları" projesinde minimum daire fiyatları 370 bin liradan başlangıç gösterecek. 

3S Firuze Konakları projesinde toplam 523 adet konut ve 45 ticari birim olarak yükseliyor. 3S Firuze Konakları daire tipleri arasında 1+1, 2+1, 3+1 ve en büyük daire tipi olarak ise 4+1 daire seçenekleriyle geniş ailelerin yaşamlarını sürdürebileceği özel konut seçeneklerini alıcısına sundu. Proje kapsamında özellikle daire sakinlerine 2+1 ve üstü evlerde oturacaklar için  2 adet araç park yeri ev sahiplerine tahsis ediliyor. 3S Firuze Konakları Avcılar konut projesi güncel fiyat listesi ve ödeme planı bilgileri bugünyapılan basın lansmanı ile alıcısına sunuldu.

3S Firuze konakları Avcılar projesi nerede, nasıl gidilir?

3S Firuze Konakları Avcılar projesi konumu ve nerede olduğu bilgisine göre; E-5 ve E-6 TEM Karayolu, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve İ.B.B. tarafından hayata geçirilecek Yenikapı-Büyükçekmece Metro istasyonuna yakın bir lokasyonda konumlandırıldı.

3S Firuze Konakları Avcılar konut projesi ayrıntılı proje sayfasına ve daha fazla bilgiye ulaşmak için form doldurarak fiyat, ödeme planı, vade seçenekleri ve diğer tüm ayrıntıları hakkında bilgilere altta verilen bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Resmi web sitesi: www.3sfiruzekonaklari.com.tr

3S Firuze Konakları projes sayfası için buraya bakabilirsiniz

https://projeler.emlakpencerem.com/3s-firuze-konaklari/projesi/43/