4 ilde acele kamulaştırma

Bazı projelerin yapımı amacıyla Diyarbakır, Yozgat, Tokat ve Nevşehir illerinde acele kamulaştırma yapılacak.

4 ilde acele kamulaştırma
Editör: Hakan A.
31 Ağustos 2018 - 06:27

Ülke genelinde devam eden ve başlayacak bazı projeler için ilgili kurumlarca acele kamulaştırma yapılacak. Karar bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürülüğe girdi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 31 Ağustos 2018 - İstanbul

Resmi Gazete'de yayımlanan ilanda, Yozgat ili başta olmak üzere, Tokat, Diyarbakır ve Nevşehir illerinde hayata geçirilecek projeler için acele kamulaştırma yapılması kararlaştırıldı.

-- Yozgat ve Tokat İllerinde Hidroelektrik Santrali Üretim Tesisleri Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Tapuda Hazine Adına Tescil Edilmek Üzere Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılmasına Dair Karar (Karar Sayısı: 49)

––  Çermik İlçesi Doğalgaz Boru Hattı Projesinin Gerçekleştirilmesi Amacıyla Diyarbakır İli, Ergani ve Çermik İlçeleri Sınırları İçerisinde Yer alan Bazı Taşınmazların Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılmasına Dair Karar (Karar Sayısı: 55)

––  154 kV Ürgüp-Çinkur Enerji İletim Hattı Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Adı Geçen Genel Müdürlük Tarafından Acele Kamulaştırılmasına Dair Karar (Karar Sayısı: 56)

YORUMLAR

  • 0 Yorum