4 ilde acele kamulaştırma

Kamu projelerinin yapımı kapsamında acele kamulaştırma kararları Resmi Gazete'de yayımlanırken, 4 ilde kamulaştırma yapılacak yerlerin listesi açıklandı.

4 ilde acele kamulaştırma
Editör: Hakan A.
28 Temmuz 2020 - 08:57 - Güncelleme: 29 Temmuz 2020 - 18:38
Türkiye'nin pek çok ilinde yürütülen kamu projeleri ile alakalı kamulaştırma çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Sapanca, Elazığ, Konya ve Kandırı'da yürütülen bazı projeler için acele kamulaştırma kararı alındı. İlgili karar Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürülüğğe girdi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 28 Temmuz 2020 - İstanbul


28 Temmuz Resmi Gazete'de yayımlanan kamulaştırma kararlarına ilişkin ayrıntılar.

–– 154 kV Sapanca TM İrtibatları Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 2801)


–– İmrenler Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla, Konya İlinde Yer Alan Ada ve Parsel Numaraları Belirtilen Taşınmazların, Tapuda Hazine Adına Tescil Edilmek Üzere Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 2803)

–– 154 kV Pertek TM-(Elazığ 2-Tunceli) Brş.N. Enerji İletim Hattı Projesi Kapsamında Gösterilen Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 2805)

–– Kandıra Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla, Kocaeli İlinde Yer Alan Ada ve Parsel Numaraları Belirtilen Taşınmazların, Tapuda Hazine Adına Tescil Edilmek Üzere Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 2806)

YORUMLAR

  • 0 Yorum