4 ilde bazı alanlar Kesin Korunacak Hassas Alan ilan edildi

Hakkari, Karabük, Denizli ve Burdur illerinde bazı alanların Kesin Korunacak Hassas Alan olarak ilan edilmesine ilişkin ayrıntılar Resmi Gazete'de yayımlandı.

4 ilde bazı alanlar Kesin Korunacak Hassas Alan ilan edildi
Editör: Hakan A.
25 Aralık 2019 - 08:06
Doğal sit alanlarının korunmasına ülke genelinde devam ederken, bu sabah 4 ilde bazı alanlar Kesin Korunacak Hassas Alan olarak ilan edildi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi  - 25 Aralık 2019 - İstanbul


Türkiye genelinde bazı il ve ilçelerde Doğal Sit Alanı Kapsamında Kesin Korunacak Hassas Alanlar olarak ilan edildi. Bu kapsamda Hakkari, Karabük, Denizli ve Burdur illerine bağlı bazı ilçelerinde bazı alanların Kesin Korunacak Hassas Alan olarak ilan edilmesi kararlaştırıldı. ilgili karar bu sabah Remsi Gazete'de ilan edildi.

–– Hakkari İli, Yüksekova İlçesinde Bulunan Nehil Sazlıkları Potansiyel Doğal Sit Alanı Kapsamına Giren Alanın Kesin Korunacak Hassas Alan Olarak Tescil ve İlan Edilmesi Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1881)


–– Karabük İli, Eskipazar İlçesi Sınırları İçerisinde Bulunan Akkaya Hamamı Doğal Sit Alanının Koruma Statüsünün Yeniden Değerlendirilmesi Sonucunda, Alanın Kesin Korunacak Hassas Alan Olarak Tescil ve İlan Edilmesi Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1882)

–– Denizli İli, Çameli İlçesinde Bulunan Kusuru Gölü Potansiyel Doğal Sit Alanının Koruma Statüsünün Değerlendirilmesi Sonucunda, Alanın Kesin Korunacak Hassas Alan Olarak Tescil ve İlan Edilmesi Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1883)

–– Burdur İli Sınırları İçerisinde Bulunan İnsuyu Havzası Doğal Sit Alanının Koruma Statüsünün Yeniden Değerlendirilmesi Sonucunda, Alanın Kesin Korunacak Hassas Alan Olarak Tescil ve İlan Edilmesi Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1884)
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum