4 üniversitede yönetmelik değişikliği yapıldı

Galatasaray Üniversitesi olmak üzere, Kapadokya Üniversitesi, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi yönetmelik değişiklikleri Resmi Gazete'de.

4 üniversitede yönetmelik değişikliği yapıldı
Editor: Hakan A.
21 Kasım 2018 - 07:56

Türkiye genelinde faaliyette olan toplam 4 üniversitede önemli düzenlemeleri içeren yönetmelik değişiklikleri bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürülüğe girdi.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 21 Kasım 2018 - İstanbul


Ülke genelinde bazı üniversitelerde yeni yönetmelik değişikliği yapıldı. Başta Galatasaray Üniversitesi olmak üzere, Kapadokya Üniversitesi, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin ilgili birimlerini kapsayan düzenlemeler yeni yönetmelikle değiştirildi.

Haberimizde yapılan değişikliklere ilişkin Resmi Gazete sayfalarına link verilmiştir. Konu ile alakalı yönetmelik değişikliklerinin ayrıntılarına 21 Kasım tarihli Resmi Gazete'den erişebilirisniz.

––  Galatasaray Üniversitesi Liderlik Araştırma ve Uygulama Merkezi Yönetmeliği ile ilgili yapılan değişiklikleri görmek için tıklayın.

––  Kapadokya Üniversitesi Sosyal ve Stratejik Çalışmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği ile ilgili yapılan değişiklikleri görmek için tıklayın.

––  Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Yabancı Dil Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği ile ilgili yapılan değişiklikleri görmek için tıklayın.

––  Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Trakya Verimlilik ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği ile ilgili yapılan değişiklikleri görmek için tıklayın.