42 özel rezidans bu yaz teslim edilecek

Barbaros Reserve-Bodrum Residences Managed by Kempinski projesi bu yaz teslim edilecek.

42 özel rezidans bu yaz teslim edilecek
Editor: Hakan A.
01 Haziran 2018 - 12:17

Sera Group’un iştiraki Peska Turizm Yatırım A.Ş., Bodrum Yalıçiftlik’te Barbaros Koyu'nda yer alan, 42 özel rezidanstan oluşan lüks yaşam projesi Barbaros Reserve-Bodrum Residences Managed by Kempinski projesi 2018 yazında teslim ediliyor.

Peska Turizm aynı koydaki yatırımlarına hız kesmeden devam etti ve2. Lüks Yaşam Projesi olarak başlayan, Mayıs 2020' de teslim edilecek farklı konsepteki73 Rezidanstan oluşan Barbaros Valley'in lansmanını yaparak satışlarını başlattı. Barbaros Valley projesi de tamamlandığında firmanın bu koydaki yatırım tutarı 100 milyon doları bulacak.

Mavi turun başlangıç noktasındaki el değmemiş Barbaros Koyu’nu tepeden gören Barbaros Valley, eşsiz konumuyla Bodrum ruhunu yaşatmak için planlanmış bir proje.

Her odası eşsiz deniz manzarasına bakan, 600 metre uzunluğundaki koyda mavi bayraklı özel ve doğal kum plajı, kendine özel bahçeleri ve denize yürüyüş mesafesinde bulunan Barbaros Valley rezidansları yılın her mevsimi kullanılmak üzere tasarlanmış.

Yanı başında Kempinski Hotel Barbaros Bay’in ayrıcalıklı dünyası bulunan rezidanslarda ev sahibi olacaklara sadece Bodrum’u ve Ege denizi iklimini yaşamak kalıyor. Barbaros Valley' de rezidans sahibi olanlar aynı zamanda çiftlik sahibi de oluyorlar, Barbaros Farm çiftlik hayatına dair herşeyi; toprağa dokunmayı, çiftlikteki bahçelerde yetiştirilen sebze ve meyve ile beslenmeyi, gezen tavuk yumurtaları ile hazırlanmış köy kahvaltıları ve mutlu çiftlik hayvanları ile vakit geçirmeyi vaad ediyor.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum