Reklamı Geç
493 konutluk Fikirtepe projesi "The Mandarins Acıbadem"...

493 konutluk Fikirtepe projesi "The Mandarins Acıbadem" görücüye çıktı

Kentsel dönüşüm projelerine İstanbul Fikirtepe'de 493 konutluk projeyle giren Mandarins Gayrimenkul imzalı The Mandarins Acıbadem projesinde daire satışları başladı.

19 Ekim 2016 - 06:59 - Güncelleme: 19 Ekim 2016 - 07:58

Fikirtepe'nin en yeni dönüşüm projelerinden biri olarak görücüye çıkan “The Mandarins Acıbadem” konut satışlarına başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Ekim 2016 - İstanbul

İstanbul Kadıköy'ün en yeni konut projesi “The Mandarins Acıbadem” Fikirtepe kentsel dönüşüm alanı içinde Acıbadem ve Hasanpaşa’ya komşu olarak hayata geçiyor. Proje Mandarins Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. Basına bilgi veren şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Özeçoğlu 10 ay önce başladıkları projenin detaylarını paylaştı.
 
“The Mandarins Acıbadem” projesi iki etap halinde yapılıyor. İlk etabı 493 konut, 33 ticari birimden oluşan proje Fikirtepe kentsel dönüşüm alanı içinde hayata geçiyor. 185 hak sahibinin bulunduğu birinci etaptan sonra ikinci etap inşaatı 2017 yılında başlaması planlanıyor. İkinci etapta toplam 580 tane konut bulunuyor. 
 
7 bin TL’den başlayan fiyatlar

The Mandarins Fikirtepe projesinde 1+1’den 5+1’e farklı büyüklüklerde daireler bulunuyor. Fiyat aralıkları 7 bin ile 7 bin 500 arasında değişen dairelerde en düşük daire fiyatı 570 bin TL’den başlıyor. Örnek daireleri hazır olan The Mandarins Fikirtepe’de Airsense teknolojisi ile evin   havasının temizliği, sıcaklığı ve soğukluğu en ideal düzeyde sağlanıyor. Dairelerin tavan yükseliği 3,15 metre olarak tasarlanmış durumda.
 
The Mandarins Acıbadem”  projesi Fikirtepe kentsel dönüşüm alanı içinde bulunmasına rağmen konumu itibari ile, Acıbadem, Hasanpaşa ve Fikirtepe’nin kesiştiği noktada konumlanıyor.  
 
Mandarins Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Özeçoğlu, Fikirtepe kentsel dönüşüm alanı içerisinde geliştirdikleri “The Mandarins” projesi için bugüne kadar hak sahiplerine 12 milyon lira kira ödemesi yaptıklarını ifade etti. Sinan Özeçoğlu ilk markalı konut projeleri olan bu projeden sonra ortağıyla büyümeye devam edeceklerini açıkladı. Özeçoğlu, “Sanayi ve inşaat sekötürlerinde deneyimli iki ortak olarak ben ortağım Bülent Selimoğlu ile Mandarins Gayrimenkul şirketini kurduk. Önümüzdeki on yıl içerisinde ülkemizde gelişmekte olan inşaat sektöründe en iyilerden biri olmak istiyoruz. Fikirtepe’de inşaatına başladığımız The Mandarins projemize 10 ay önce satışlarına başladık. Bu süre içinde yüzde 55 satışlarını bitirdik. 2018 yılında projeyi teslim etmeyi planlıyoruz. 2017 yılı içinde ikinti etaba başlayacağız. Mandarins Gayrimenkul olarak bundan sonra değişik lokasyonlarda projeler devam edecek. Bu projelerden sonra yönetsel olarakta müşterimize hizmette bulunacağız.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..