5 bin markalı konut projesi 3Dkonut.com da

5 bin markalı konut projesi 3Dkonut.com da

81 şehirden 2 binin üzerinde inşaat firmasına ait, 5 bin markalı konut projesini bir arada sergileyen 3dkonut kendini yeniledi.

07 Kasım 2016 - 13:17

Emlak sektörün öde gelen portallarından biri olan 3DKonut.com kendini yeniledi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Kasım 2016 - İstanbul

Konut projeleri ve emlak haberleri platformu 3DKonut.com yenilendi. 81 şehirden 2 binin üzerinde inşaat firmasına ait, 5 bin markalı konut projesini bir arada sergileyen sitenin, kullanıcı dostu yeni versiyonunda artık mobil cihazlardan projelere doğrudan erişim kolaylığı sunuluyor. Konut, ofis, rezidans ve ticari projelere ait videolu görsel tanıtımlarının ağırlık verildiği yeni sitede, il ve ilçelere göre lokasyon bazlı aramalar öne çıkıyor.

Yenilenen 3DKonut.com ile Türkiye’nin tüm markalı konut projeleri mercek altında” diyen site yöneticisi Aybars Görpe, zengin içeriği sayesinde inşaat sektörünün bilgi bankası haline gelen 3DKonut.com’un, yeni ev almayı planlayanlara kendi kriterlerine en uygun projeyi en kolay yoldan sunarken, inşaat firmalarına da doğru alıcıya hızlı erişim avantajı sağladığını söyledi.

Markalı konut projeleri sayısında İstanbul başı çekiyor!

3DKonut.com’da sergilenen markalı konut projeleri sayılarına göre İstanbul 2.599 proje ile ilk sırada yer alıyor. Megakenti 395 proje ile İzmir, 386 proje ile Başkent takip ediyor. Bursa, Kocaeli, Antalya, Adana, Kayseri gibi büyükşehirlerin markalı konut projelerinin yanı sıra sitede, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nden de toplamda 100’e yakın proje bir arada sunuluyor.

Şu anda Türkiye’nin her yerinden 5 bin markalı konut projesini bir arada sunan 3DKonut.com’un yenilenen yüzünü ve sunduğu yenilikleri görmek isteyenler www.3dkonut.com adresini ziyaret edebilirler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..