5 farklı proje için acele kamulaştırma yapılacak

Türkiye'nin 5 farklı il ve ilçesinde yürütülen bazı projeler için acele kamulaştırma yapılması kararlaştırıldı. İlgili kamulaştırma kararı bu sabah Resmi Gazete'de yayımlandı. Peki hangi projeler için nerelerde kamulaştırma yapılacak?

5 farklı proje için acele kamulaştırma yapılacak
Editör: Hakan A.
25 Ocak 2019 - 09:33

Türiye'nin pek çok ilinde süren özel ve devlet projeleri için yaılacak yeni kamulaştırmalar bu sabah Resmi Gazete'de yayımlandı. Peki habgi ilde hangi proje için kamulaştırma yapılacak? İşte son dakika kamulaştırma yapılacak yerlerin listesi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 25 Ocak 2019 - İstanbul


Türkiye'de özellikle Kamu kurumları tarafından yürütülen bazı projelerde yapılacak kamulaştırma ilanı yayımlandı. Bu kapsamda 5 farklı projede acele kamulaştırma yapılmaısna dair resmi karar bu sabah yayımlanarak resmen yürülüğe girdi.

Cumhurbaşkanlığı kararnameleri kapsamında 25 Ocak tarihli acele kamulaştırma yapılacak yerler hakkında yapılan düzenleme Resmi Gazete'de yayımlandı. İşte kamulaştırılacak yerler ve projeler.––  Büyükorhan Doğal Gaz Bağlantı Hattı Projesinin Gerçekleştirilmesi Amacıyla Bursa İli, Büyükorhan ve Orhaneli İlçeleri Sınırları İçerisinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 670)

––  154 kV (Söke-Akbük) Brş. N-Bafa RES TM Enerji İletim Hattı Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 671)

––  154 kV (Manisa-Aliağa.2) Brş. N-Manisa OSB 2 TM Enerji İletim Hattı Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 672)

––  154 kV Ayvacık Trafo Merkezi Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 673)

––  Keles Doğal Gaz Bağlantı Hattı Projesinin Gerçekleştirilmesi Amacıyla Bursa İli, Keles İlçesi Sınırları İçerisinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Botu Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 674)

YORUMLAR

  • 0 Yorum