5 ilde acele kamulaştırma

Türkiye'nin 5 farklı ilini kapsayan acele kamulaştırma kararı bu sabah Resmi Gazete'de ilan edildi. İşte kamulaştırma yapılacak yerler ve bölgeler...

5 ilde acele kamulaştırma
Editör: Hakan A.
07 Kasım 2019 - 10:01

Türkiye çapında yürütülen bazı projeler için acele kamulaştırma kararı verildi. Kamulaştırma yapılacak iller arasında, İstanbul, Rize, Manisa, BUrsa ve Kırklareli illeri yer alıyor. İşte kamulaştırma yapılacak yerler ve diğer ayrıntıları.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi  - 7 Kasım 2019 - İstanbul


Türkiye genelinde özellikle devlet projeleri kapsamında yeni bazı kamulaştırmalar yapıldı. Kamulaştırma kararı verilen yerler ile alakalı ayrıntılara haberimizden erişebilirsiniz.

–– Mahmut Şevket Paşa-1 Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla, İstanbul İlinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın tüm ayrıntıları görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1748)

–– Alares Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla, Manisa İlinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın tüm ayrıntıları görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1749)

–– Güney-1 Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla, Bursa İlinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın tüm ayrıntıları görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1750)

–– Kıyıköy Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla, Kırklareli İlinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın tüm ayrıntıları görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1751)

–– Rize İli, Güneysu İlçesi, Ulucami Mahallesinde Bulunan Bazı Taşınmazların Güneysu Belediye Başkanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın tüm ayrıntıları görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1752)

YORUMLAR

  • 0 Yorum