5 ilde gayrimenkul kamulaştırması yapılacak

Türkiye genelinde sürdürülen kamu projeleri arasında yer alan bazı illerde haberde belirtilen gayrimenkuller için acele kamulaştırma kararı alındı. 5 ili kapsayan kamulaştırma listesini görmek için tıklayın.

5 ilde gayrimenkul kamulaştırması yapılacak
Editör: Hakan A.
22 Şubat 2019 - 08:08

Türkiye'de sürdürülen önemli projeler için kamulaştırmalar yapılmaya devam ediyor. Bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanan acele kamulaştırma çalışmaları kapsamında Gaziantep, Adıyaman, Kahramanmaraş, Sapanca ve Afyon'da hayata geçirilecek bazı projeler için gayrimenkuller acele kamulaştırılacak. İşte kamulaştırma yapılacak yerler...

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 21 Şubat 2019 - İstanbul


Kamu projeleri kapsamında bazı illerde taşınmaz kamulaştırması yapılması kararlaştırıldı. Resmi Gazete'de yayımlanan kamulaştırma kararları çerçevesinde bazı illerde yapımı süren bazı projeler için acele kamulaştırma yapılması kararı verildi. Peki hangi illerde hangi projeler için kamulaştırma yapılacak?

İşte kamulaştırma yapılacak o iller ve yapılacak projeler ve diğer ayrıntılar.–– Gaziantep, Adıyaman ve Kahramanmaraş İllerinde Bulunan Bazı Taşınmazların Düzbağ İçmesuyu Temini Projesi Kapsamında Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 773)

–– 154 kV Sapanca TM İrtibatları Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 775)

–– 154 kV İscehisar-Afyon-2 Enerji İletim Hattı Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 776)

YORUMLAR

  • 0 Yorum