559 konutluk "Kordon İstanbul" projesi görücüye çıktı

Ege Yapının en yeni konut projesi Kordon İstanbul düzenlenen lansmanla görücüye çıktı. Kordon İstanbul konut fiyatları, ödeme planı ve diğer ayrıntıları Emlak Pencerem'de.

559 konutluk "Kordon İstanbul" projesi görücüye çıktı
Editör: Hakan A.
27 Nisan 2017 - 11:04 - Güncelleme: 22 Şubat 2018 - 22:14

Ege Yapı, 2017 projeleri kapsamında şehre değer katacak yeni konut projesi "Kordon İstanbul" u tanıttı. 820 Milyon TL'lik yatırımla, 559 konutluk Kordon İstanbul projesi 30 ayda teslim edilecek.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Nisan 2017 - İstanbul

Markalı konut projeleri üreticisi Ege Yapı 2017'de yeni projelerle yatırımlarını sürdürüyor. Firma Kağıthane ve Maslak hattında hayata geçireceği yeni projesi Kordon İstanbul'u görücüye çıkardı. Düzenlenen basın lansmanıyla satışlarına başlanan Kordon İstanbul projesi kapsamında alıcılarına yüzde 10 + yüzde 8 oranında indirimlerle satış yapılacak.

Ege Yapı imzasıyla, 10 bloklu 2 etap halinde Sadabad Deresi kıyısında hayata geçirilecek Kordon İstanbul konut projesi toplamda 559 adet daireden oluşacak.

30 ayda teslim

Kordon İstanbul projesinde 1+0'dan 4+1 daire seçeneklerine kadar ev sahibi olmak isteyenlere farklı büyüklüklerde alternatifler sunacak. Dairelerin büyüklükleri ise 41 metrekare ile 226 metrekare arasında tasarlandı. 30 ay içerisinde teslim edilmesi planlanan Kordon İstanbul konut projesinden ev sahibi olmak isteyenlere lansmana özel yüzde 10 + yüzde 8'lik indirimler uygulanacak.

Kordon İstanbul projesi nerede, nasıl gidilir?

Maslak ve Kağıthane bölgesinin buluşma noktasında konumlandırılan Kordon İstanbul projesi, E5 ve E6 gibi ana alterlere yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje Dünyanın ilk üç katlı köprüsü olan "3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli"nin çıkış noktasında hayata geçirilecek. Ayrıca Kordon İstanbul, Levent'e 9, Mecidiyeköy'er 10, Maslak'a 5, Taksim ve Beşiktaş'a ise sadece 17 dakikalık bir mesafede yükselecek.

2017'de Bin 250 kişiye yeni istihdam

Kordon İstanbul tanıtım toplantısında konuşan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, "Ülke ekonomisine her dönemde istihdam sağlamaya devam edeceğiz. Bununla gurur duyuyoruz. Yatırım planlarımız üç yıllık. BU yatırımlar içinde inşaat ve geliştirme aşamasında olan toplam 8 farklı projemiz bulunuyor. BU projelerin 4'ü Avrupa Yakası'nda hayata geçirilecek, diğer 4'ü ise Anadolu Yakası'nda hayata geçirilecek.  Projelerimizden 4'ü Avrupa Yakası'nda  başta Kağıthane, Maslak, Beyoğlu ve Fatih'te yükselecek. Anadolu Yakasın'da ise ikisi Çekmeköy'de, Ataşehir, ve Beylerbeyi'nde hayata geçiriyoruz. 2017 yatırım planları kapsamında Kordon İstanbul başta olmak üzere toplamda 4 projemiz için lansman hazırlığındayız. Büyüme hedeflerimiz doğrultusundaysa bu yıl ki hedefimiz yüzde 15 oranında bir büyüme ve bin 250 kişilik yeni istihdam." ifadelerini kullandı.

Kordon İstanbul projesi hakkında daha fazla bilgi için Yeni Projeler sayfamızı ziyaret edebilir, proje sayfasında ki, formu doldurarak proje detaylarına satış ofisi yetkililerinden öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum