6 farklı proje için kamulaştırma yapılacak

Türkiye'nin çeşitli illerinde yürütülen 6 farklı proje için acele kamulaştırma yapılacak.

6 farklı proje için kamulaştırma yapılacak
Editör: Hakan A.
25 Şubat 2020 - 08:48
Devlet nezdinde sürdürülen çok sayıda proje için kamulaştırma çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda bazı projelerin yapımı amacıyla 6 farklı proje için acele kamulaştırma işlemi başlatıldı. İlgili karar ve kamulaştırılacak yerlerin listesi bu sabah Resmi Gazete'de ilan edildi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi  - 25 Şubat 2020 - İstanbul


Türkiye'nin önemli projeleri için kamulaştırma süreci devam ediyor. Yapımı ve planlaması süren bazı kamu projelerinin kamulaştırılması için çalışma başlatıldı. Kamulaştırma yapılacak yerlerin listesi açıklandı.

–– Pamukova Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın.  (Karar Sayısı: 2144)


–– Kocatepe Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın.  (Karar Sayısı: 2145)

–– Düzce Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın.  (Karar Sayısı: 2146)

–– Şirvan Barajı ve Hidroelektrik Santralinin Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın.  (Karar Sayısı: 2147)

–– 154 kV Kurşunlu-Şabanözü OSB Enerji İletim Hattı Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın.  (Karar Sayısı: 2148)

–– Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara-Çanakkale (1915 Çanakkale Köprüsü Dahil) Kesiminin Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Karayolları Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın.  (Karar Sayısı: 2153)

YORUMLAR

  • 0 Yorum