6 kurum için 2019'un ilk atamaları yapıldı

Cumhurbaşkanlığı Atama kararları bu sabah yayımlandı. 2019 yılının ilk atamaları yapılırken, 6 kurum için belirlenen isimlerin atamaları gerçekleştirildi.

6 kurum için 2019'un ilk atamaları yapıldı
Editor: Gökay Demirezen
04 Ocak 2019 - 08:36

2019 yılının ilk resmi atama kararları bu sabah duyuruldu. 6 kurumda boş bulunan pozisyonlara yeni isimlerin atamaları yapıldı. İşte o kurumlar ile atama yapılan isimler.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 4 Ocak 2019 - İstanbul


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan yılın ilk atama kararları bu sabah Resmi Gazete'de yayımlandı. İlgili karar kapsamında 6 kurumda bazı isimler yuerine yeni atamalar gerçekleştirildi.

Yeni atama kararlarına göre, Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu Üyeliği, Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu Üyeliği Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurulu Üyeliği, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğ ve Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü gibi 6 farklı kurumda boşta bulunan birimler için resmi atamalar yapıldı.

4 Aralık tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına ilişkin ayrıntıları okumak için altta verilen atama kararlarına tıklayabilirsiniz.

CUMHURBAŞKANI'NDAN YENİ ATAMA KARARLARI

––  Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu Üyeliğine, Mustafa ÇIRAK’ın Atanması Hakkında Kararın ayrıntıları için tıklayın. (Karar: 2019/1)

––  Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığına, İlker ASTARCI’nın Atanması Hakkında Kararın ayrıntıları için tıklayın. (Karar: 2019/2)

––  Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu Üyeliğine, Mehmet Uğur DİLİPAK’ın Atanması Hakkında Kararın ayrıntıları için tıklayın. (Karar: 2019/3)

––  Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurulu Üyeliğine, Hakan YURDAKUL’un Atanması Hakkında Kararın ayrıntıları için tıklayın. (Karar: 2019/4)

––  Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğünde Açık Bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine, Bekir KARACABEY’in Atanması Hakkında Kararın ayrıntıları için tıklayın. (Karar: 2019/5)

––  Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğünde Açık Bulunan Yönetim Kurulu Üyeliklerine, Aylin ÇAĞLAYAN ÖZCAN ve Cihan SOYALP’in Atanmaları Hakkında Kararın ayrıntıları için tıklayın. (Karar: 2019/6)