61 konutluk Bostancı Deluxe projesi için ön talep toplanıyor

61 konutluk Bostancı Deluxe projesi için ön talep toplanıyor

İstanbul'un yeni konut projesi Bostancı Deluxe'de 1+1’den 4+1’e kadar uzanan dubleks daire seçenekleri için ön talep toplanmaya başlandı.

03 Temmuz 2017 - 13:15

İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri çerçevesinde 64 konuttan oluşacak Bostancı Deluxe projesinde ön talep toplanmaya başlandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Temmuz 2017 - İstanbul

Yapıen İnşaat'ın İstanbul Bostancı bölgesinde 64 konut olarak hayata geçireceği "Bostancı Deluxe" projesi için ön talep sürecine başlandı.. 1+1’den 4+1’e kadar uzanan dubleks daire seçenekleriyle dikkat çeken ve şehrin merkezinde yer alan Bostancı Deluxe, yatırımcısına yüksek kazanç fırsatı kapılarını aralıyor.

Tek blok üzerinde 61 konuttan meydana gelen Bostancı Deluxe'de 1+1 dublex, 2+1, 3+1 ve 4+1 dublex daire seçenekleri bulunuyor. 2 bin 200 metrekare üzerinde yer alacak olan projenin yüzde 70'i yeşil alana ayrıldı. Toplam 15 kattan oluşan Bostancı Deluxe'de 11'inci ve üzeri tüm dairelerde adaları gören deniz manzarası bulmak mümkün.

Bostancı Deluxe, modern mimarisi ve dizaynı ile bölgenin gözbebeği olmaya hazırlanıyor. Mart 2018'de teslim edilecek olan projenin rekor sayılabilecek bir sürede konut sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Bostancı Deluxe, Bostancı İskelesi'ne beş dakika mesafede bulunuyor. Metro istasyonuna ve minibüs yoluna iki dakika E-5 kara yoluna ise üç dakika mesafe bulunan Bostancı Deluxe, Bağdat Caddesi'ne çok yakın bir konumda yükseliyor.

Yapıen İnşaat Bostancı Deluxe konut projesi hakkında daha fazla bilgi almak için Yeni Projeler sayfamızı ziyaret edebilir, proje için talep formu doldurabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..