62 konutluk "Medcezir Mudanya" evlerinde satışlar...

62 konutluk "Medcezir Mudanya" evlerinde satışlar sürüyor

Bursa konut projeleriyle bilinen Shift Yapı, Mudanya projesinde konut satışları sürüyor. 62 konuttan oluşan Medcezir Mudanya evlerinde her katta deniz manzarası izlemek mümkün.

09 Eylül 2017 - 13:46

Shift Yapı, Bursa'da Mudanya, Nilüfer ve Görükle’ bölgelerinde 3 yeni proje için düğmeye basarken, "Medcezir Mudanya" projesindeki evlerin satışlarını sürdürüyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 09 Eylül  2017 - İstanbul

Bursa ve bölgesinde önemli projelere imza atan  Azem İnşaat ve Sertaşlar Yapı’nın ortak iştiraki Shift Yapı, yeni projesine başlarken projede satışlar son hızla devam ediyor.

Medcezir Mudanya evleri Mudanya-Güzelyalı-Eğitim Mahallesi’nde 3.047 m2 arsa üzerinde 2 blok ve 62 adet daire olarak yükseliyor. Bahçe katında dahi deniz manzarasına sahip olan 7 farklı daire tipi bulunan Medcezir Mudanya projesi kapsamında 2+1, 3+1 bahçe dubleksi dairelerin yanı sıra çatı dubleksi daireler alıcısını bekliyor. 

Medcezir Mudanya projesi nerede, nasıl gidilir?

Mudanya-Güzelyalı-Eğitim Mahallesi’nde Mudanya-Bursa yoluna 250 metre mesafede, İdo İskeleye 500 mt, sağlık ocağına 50 mt, market ve Pazar alanına 180 metre uzaklıkta bulunan bölgede yükselmeye başlayan projede konut teslimleri ise 2018 Haziran ayı itibariyle başlayacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..