7 bin konutluk "Emlak Konut Halkalı" projesinde geri...

7 bin konutluk "Emlak Konut Halkalı" projesinde geri sayım

Emlak Konut GYO, İstanbul'un farklı ilçelerinde 7 proje için düğmeye basarken, Küçükçekmece ilçesinde 7 bin konutluk "Emlak Konut Halkalı" konutları için ihale aşamasına geldiğini duyurdu.

02 Ağustos 2017 - 15:21 - Güncelleme: 24 Şubat 2018 - 11:46

Henüz "Hazırlık Aşamasındaki İhaleler" listesinde bulunan ve Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilecek yeni bir proje gündeme düştü. Emlak Konut Halkalı konut projesi için geri sayım başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Ağustos 2017 - İstanbul

Türkiye'nin en büyük proje üreticisi Emlak Konut GYO, İstanbul'da toplamda 7 bin konuttan oluşacak dev bir proje için çalışmalarını hızlandırdı. Proje yakın tarihte ihale yöntemiyle yüklenici firmaya devredilecek.

TOKİ'nin alt kuruluşlarından Emlak Konut GYO, sektörün önemli şirketleriyle geliştirdiği projelerle idareye büyük kaynak sağlarken, Türkiye'nin en büyük proje geliştiricisi ünvanını korumaya devam ediyor. Ülke genelinde Anaolu'ya açılma hamlesi çerçevesinde yeni projeler geliştiren Emlak Konut, İstanbullu için önemli bir proje için geri sayımı sürdürüyor. 

Küçükçekmece gölü manzaralı, İstanbul Halkalı Emlak Konutları projesi için düğmeye basıldı. Dev arsa üzerinde inşa edilecek olan Emlak Konut Halkalı'da toplamda 7 bin konut inşa edilecek. Projenin yüklenici ihalesi ise kısa bir süre sonra yapılacak. Henüz hazırlık aşamasında olan proje sayesinde bölgede büyük değer artışlarının yaşanacağı kaydedildi. Emlak Konut GYO yakın zamanda İstanbul'un farklı noktalarında 6 değişik projeyi daha hayata geçirmek için ihaleler düzenleyecek.

Emlak Konut GYO tarafından geçtiğimz ay gerçekleştirilen en önemli ihaleler arasında, Galatasaray ile yapılan anlaşma gereği Riva arsası ve Zeytinburnu arsalarıyla gerek ihale aşamasında gerekse kamuoyu nezdinde büyük bir dikkatle takip edilmişti. Yapımı planlanan 7 bin konutluk Emlak Konut Halkalı konut projesinin konumu ve getirisi itibariyle yüklenici firmalardan yoğun talep göreceği ifade ediliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..