7 TL'yi aşan Dolar ne kadar oldu? (5.5.2020)

7 TL psikolojik sınırın üzerine çıkan Dolar kuru haftanın ikinci gününe nasıl başladı? ABD doları kaç lira?

7 TL'yi aşan Dolar ne kadar oldu? (5.5.2020)
Editör: Hakan A.
05 Mayıs 2020 - 08:58
Dolar kuru fiyatlarında TL karşısında yaşanan yükseliş psikolojik sınır olan 7 TL'yi aştı. Peki haftanın ikinci iş gününe girildiğinde dolar kuru bu sabah kaç TL oldu, ne kadar? 1 ABD doları bu sabah güne kaç liradan işlem görmeye başladı?

Ekonomi Haberleri  -  5 Mayıs 2020 - İstanbul

Koronavirüs salgını kapsamındaTürkiye genelinde yeni bir aşamaya geçilirken, AVM ve Berberler için açılış tarihleri verildi. Piyasaları normalleştirmek, hayatı normalleştirmek için önemli kararlar peş peşe gelmeye başladı. Peki 78 TL sınırını aşan dolar kurunda son durum ne?

7 TL sınırını aşarak tırmanışını sürdüren Dolar kuru ne durumda? 5 Mayıs Salı günü dolar kuru ve döviz fiyatları şu sıralar ne kadar oldu? Serbest piyasalarda döviz kurlarında yukarı yönlü yükseliş sürüyor mu, düşüş başladı mı? Dolar ve Euro güncel kur fiyatları TL karşısında yükselişleri sürüyor mu?

Bugün 1 Dolar, TL karşısında kaç lira oldu, ne kadar? Aşağıdaki tabloda bir haftalık Dolar ve Euro kurunda günlük gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Kur TarihDolar/TL Alış Kuru Dolar/TL Satış Kuru Euro /TL Alış Satış
5 Mayıs 2020 Salı 7.0428 TL 7.0465 TL 7.6847 TL -  7.6915 TL
    

* 5 Mayıs Salı 2020 Çarşamba günü Euro ve Dolar fiyatları. Döviz piyasaları hakkında İlk verileri. Üst tabloda son güne ilişkin Dolar/TL ve Euro kuru 5 günlük güncel fiyatları.  

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.


Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.


Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum