738 konutlu Ağaoğlu "Çekmeköy Park" projesi satışta

Ağaoğlu Şirketler Grubu yeni projeler için çalışmaya devam ederken, Çekmeköy bölgesinde önemli bir projeye daha imza atıyor. 738 konutluk Ağaoğlu Çekmeköy Park tanıtıldı. Çekmeköy Park projesi konut fiyatları ve ödeme planı açıklanıyor.

738 konutlu Ağaoğlu "Çekmeköy Park" projesi satışta

Ağaoğlu Şirketler Grubu yeni projeler için çalışmaya devam ederken, Çekmeköy bölgesinde önemli bir projeye daha imza atıyor. 738 konutluk Ağaoğlu Çekmeköy Park tanıtıldı. Çekmeköy Park projesi konut fiyatları ve ödeme planı açıklanıyor.

06 Ekim 2017 - 08:36

Ağaoğlu'da ekim ayında proje tanıtan firmalardan biri oldu. Proje geliştiricileri arasında lider konumunda olan Ali Ağaoğlu'nun yönettiği Ağaoğlu Şirketler Grubu İstanbul Anadolu Yakası'nda Çekmeköy bölgesinde hayata geçireceği yeni projesini satışa sundu. Ağaoğlu Çekmeköy Park evleri satışa çıktı. Ağaoğlu Çekmeköy Park evleri güncel konut fiyatları ansmana özel olarak 440 bin TL-2 milyon 106 bin TL olarak en düşük ve en yüksek fiyatlar olarak dikkat çekiyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 06 Ekim 2017 - İstanbul

Konut sektöründe önemli firmalardan Ağaoğlu Şirketler Grubu İstanbul Çekmeköy bölgesinde yeni bir projenin duyurusunu bugün düzenlenen basın toplantısıyla yaptı. Çekmeköy Park konut projesi Ağaoğlu güvencesiyle satışa sunuldu.

İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri arasında yer alan Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi toplam 738 konutluk önemli bir proje. Ümraniye-Şile otoyolu üzerinde inşa edilecek Çekmeköy Park projesi lokasyon açısından oldukça bilinen bir konumda yükselecek. Ağaoğlu imzasıyla inşa edilecek Çekmeköy Park evleri projesi 1+14 daireden 4+1 daire seçeneklerine kadar küçük büyük ailelere özel farklı büyüklüklerde konut seçeneklerini alıcısına sunucak. 

Konut sektöründe Eylül ve Ekim aylarındaki hareketlilik Ağaoğlu Grubuna da sıçradı. Şirket yeni projesini düzenlediği basın toplantısında görücüye çıkardı. Ağaoğlu Çekmeköy Park konut projesi avantajlı lansmana özel fiyatlarla satışa sunuldu.

Ağaoğlu Çekmeköy Park konut fiyat listesi

Konum olarak cazip, fiyat olarak avantajlı ödeme planı ile satışa sunulan Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinde en ucuz konut fiyatı ise 1+1 türünde daireler olacak Çekmeköy Park projesi kapsamında 1+1 ev sahibi olmak isteyenler lansmana özel 440 Bin TL'den başlayan fiyatlarla Ağaoğlu güvencesiyle konut alabilecekler. Projede yer alan en pahalı daire fiyatı ise 2 Milyon 106 bin lira olarak açıklandı.

Ağaoğlu Çekmeköy Park Daire Tipi Ağaoğlu Çekmeköy Park Fiyat Aralığı 1+1 daire seçeneği konut fiyatı  440 Bin TL - 706 Bin TL 2+1 daire seçeneği konut fiyatı  665 Bin TL - 1 Milyon 181 Bin TL 3+1 daire seçeneği konut fiyatı  1 Milyon 002 Bin TL - 1 Milyon 472 Bin TL 4+1 daire seçeneği konut fiyatı  1 Milyon 438 Bin TL -  2 Milyon 106 Bin TL

Lansmana özel Ağaoğlu Çekmeköy konut projesi konut fiytaları üstte belirtildiği gibidir. Zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Fiyatlar artabilir, değişebilir. En doğru konut satış fiyatı bilgilerini güncel olarak Ağaoğlu Çekmeköy Park satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

Ağaoğlu Çekmeköy Park konut satış kampanyası

Ağaoğlu ÇekmeköyPark, Lansmana Özel %25 indirim fırsatıyla ön talep toplarken, lansman döneminde aynı kampanya devam edecek.

Proje detayları

Ağaoğlu ÇekmeköyPark projesi hakkında daha fazla bilgi almak için Yeni Projeler sayfalarımıza bakabilir, İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri sayfamızdan proje bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayfalardan form doldurarak, Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi satış ofisindeki müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi google maps haritası ve konum bilgileri

YORUMLAR

  • 0 Yorum