99 depreminde ailesini kaybeden Ece Dizdar'dan mücize kurtuluş Elif için çok hüzünlü paylaşım

İzmir'deki depremden mucizevi bir şekilde enkaz altından kurtularak hayat dönen 3 yaşındaki minik Elif, Türkiye'nin umudu olurken, 99 depreminde ailesini kaybeden oyuncu Ece Dizdar'ın yürek yakan paylaşımı büyük dikkat çekti.

99 depreminde ailesini kaybeden Ece Dizdar'dan mücize kurtuluş Elif için çok hüzünlü paylaşım
Editör: Hakan A.
03 Kasım 2020 - 21:15
Türkiye'nin kalbi minik Elif için atarken, kurtuluş mucizesinin gerçekleşmesi sonrasında gözler doldu taştı. Diğer taraftan ünlülerin tarafından yürek burkan özel paylaşımlar geliyor. Özellikle 99'da yaşanan büyük deprem de kayıp veren ünlüler sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla depremin ne kadar korkunç bir durum olduğunu anlatmaya çalışıyorlar. Türkiye tek yürek İzmir'den gelecek mucize kurtuluşları bekliyor.

Emlak Pencerem / Emlak Magazin Haberleri  - 3 Kasım 2020 - İstanbul


İzmir'deki depremde yıkılan apartmanın enkazından 65 inci saatte kurtarılan küçük Elif, minik elleriyle hayata tutundu. 7'den 70'e büyük bir sevinç yaşatan minik Elif Perinçek'in kurtuluş hikayesi sonrası ünlü isimlerin paylaşımları yürek burktu. Ünlü isimlerden biri olan oyuncu Ece Dizdar, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda 99 depreminde yaşadığı büyük acının fotoğrafı ile yürekleri dağladı.

Ailesini 99 depreminde kaybetti


Henüz daha 17 yaşındayken meydana gelen 1999 yılındaki büyük depremde anne ve babasını kaybeden Ece Dizdar, Elif’in enkazdan sağ çıkarıldığını öğrenince ailesinin fotoğrafını paylaştı.

ece dizdar 99 depremi anne ve babasını kaybettiği deprem paylaşımı

Anne ve babasının geride kalan fotoğrafını paylaşan oyuncu, “Elif… Böyle bir mucizeyi hayal edemiyorum. Ben 99’da bekleyip tersini yaşayanlardanım… Bu felaketi yaşayan için bu bitmeyen iyileşmeyen bir konudur. Allah Elif’e uzun ömürler versin. Yaralı kurtulan herkese şifa diliyorum” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum